Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Már örökre ilyen marad a simem?

Már örökre ilyen marad a simem?

Figyelt kérdés
Sims 3ban a tökéletes sim kihívást csinálom és felnőtt lett a simem akkor sikerült megeennem az életkor befagyasztó főzetet. Igen ám, de közben kapuzárási pánikja volt és amikor lejár a kapuzárási pánik ideje elkezdi ujra 5 naptól és folyton újra és újra pánikja lesz. Annyira nen zavaró csak kocsit idegesít mert a hangulatot is rontja meg jönnek hozzá kívánságok amiket folyton xelni kell. Mostmár így marad örökre és nem fog eltünni a pánikja?

#játék #Sims #kapuzárási pánik #Tökéletessim #Életkorbefagyasztás
2020. nov. 25. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy is, pár év múlva már nem is fogsz játszani ezzel, szóval tutira nem lesz olyan örökre.
2020. nov. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet bug ami ellen nem igen tudsz tenni esetleg újra kezdeni, de az elég szar ha már jó messzire jutottál.
2020. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát első aligha hiszem mert sims 1el is már játszottam mikor kicsi voltam es most is jatszom sims4el is. Gyerek korom ota játszom, nemsokára férjhez is megyek lehet kevesebb időm lesz de még akkor is fogom. :D
2020. nov. 26. 09:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Második nem jutottam olyan messzire de előről kezdeni már nem igazán szeretném mert régóta csinálom és harmadszor kezdem újra és attól félek, hogy rá unok.
2020. nov. 26. 09:50
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
És miért félsz attól, hogy ráunsz? Legalább megszabadulnál egy ezek szerint évtizedek óta tartó függőségtől. De nem akarom leszólni, én is szeretek játszani, viszont nem esnék kétségbe, ha egy nap megunnám.
2020. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. kihívást csinál, lehet szeretné azt végig csinálni és ezért nem szeretne ráunni.
2020. dec. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6os igen pontosan azért. Nem szeretem félbe hagyni a dolgokat és harmadszor is újra kezdeni ha megjön hozzá a kedvem! :)

De azóta már nem olyan feltünő és pár jártasság maxon van meg van egy kamasz gyereke is úgyhogy nem vészes :)

2020. dec. 10. 12:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én simssimnek vol ilyen gondjuk.
2020. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!