Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen kormányt ajánlotok ami...

Milyen kormányt ajánlotok ami realisztikusan jó?

Figyelt kérdés

Szeretném kormányt venni amihez van váltó is de olyat keresek ami realisztikus.


Lehet hogy hülyén hangzik de picit szeretnék rajta gyakorolni autóvezetést váltást, kuplungolást stb szimulátor programban.


2020. nov. 27. 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Logitech az pl nagyon jó, van ez a Logitech G27 ami elég régi de máig ez az etalon. Persze kell egy jó autóvezetős játék is hozzá, nem egy ilyen arcade dolog amelyikben 200-zal veszed a kanyarokat és mindenen mész át, mint az orrszarvú.
2020. nov. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

pict szégyenlem de 32 évesen azért nincs jogsim még mert annó 23 24 évesen volt egy balesetem (koccanás) egy rendőrautóval jogsi papirok nélkül igaz sos helyzet miatt ültem kocsiba mert a barátnőmet vidéken éjszaka azonnal korházba kellet vinnem ezért szerencsére nem is lett belőlle ügy azaz ami birság kijöttazt 1 héttel késöbb törölték is.


Emiatt félelem van bennem és ez a kuplongolás váltás stb .... nagyon nem is megy. és ezen szeretnék annyira megtanulni hogy amikor lerakom a jogsit legyen róla fogalmam


ez a logitech g923 mennyire jó?

2020. nov. 27. 08:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

G923 is jó, de nincs váltója, külön kell megvásárolni melléje egy váltólt:


[link]

2020. nov. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban a vezetést akarod gyakorolni célszerű egy udvarban, kertben, esetleg egy forgalommentes határban kocsikázni tapasztalt sofőr mellett. Egy játékból nem nagyon fog átjönni milyen a valós vezetés, váltással. Esetleg vr-ban lenne valamennyire élethű, viszont a legtöbb játék még így sem képes ugyan azt az élményt adni. Míg a játékban látnod kell, addig a valóságban érezned is kell.
2020. nov. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

angliában vagyok és néztem hogy kb 350font az új ára neki de igen, nem nagyon láttam hozzá váltót.


Viszont azt látom hogy egy csomó g29 simát árulnak váltóval 200 font körül azaz átszámitva kb 80.000ft körül


Nyilván számit a pénz de most ugy vagyok vele hogy ha ezzel el tudok molyolni fél évet és erőt veszek magamon hogy ezt a nyomorult bal kezes közlekedés mellet lerakom a jogsit akkor nekem már megéri.



g29 vagy g293? mennyivel mássabb?

2020. nov. 27. 09:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A neten utánaolvasva a G923 egy újabb kiadás, de kb ugyanaz mint a G29. Ha be tudsz szerezni egy G29+váltó kombót, akkor vedd azt.
2020. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!