Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem rég töltöttem le a mudrunn...

Nem rég töltöttem le a mudrunnert epic gamesről. Hogyan oldhatnám meg az alábbi problémát?

Figyelt kérdés
Ma délelött letöltöttem a mudrunner nevő játékot az epic gamesről. De mikor elinditottam egy hiba üzenet fogadott. Could not load config. Miután ki x-elem vagy le okolom elindul a játék de csak fekete kép fogad. Letöröltem majd vissza raktam de ugyan az a probléma. Utánna néztem és egy magyar vagy angol cikk/videó sem volt a probléma megoldásáról. Egyébként epicről mikor leszedtem just cause 4-et ott meg menteni nem lehetett. Egyre jobban ugy gondolom hogy az epic games egy ra**s sz**. Bár mivel nem igen találtam megoldást nem hiszem hogy itt találok de azért remélem valaki tud segíteni.

2020. nov. 28. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Első találat a problémára: [link]


Mellette van még rengeteg fórum ami foglalkozik ezzel, mivel nem egyedi hibajelenségről van szó, sőt még videó is angol felirattal: https://www.youtube.com/watch?v=mslUGu5Ut8Q


Egyébként ennek semmi köze az Epic-hez, sokéves probléma ahogy néztem.

2020. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eredeti a windowsod?
2020. nov. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igrn eredeti. Köszönöm szépen a segítséget. 1. Hozzászólónak hála sikeresen megcsináltam.
2020. nov. 29. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!