Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik jobb játék, a League...

Melyik jobb játék, a League of Legends, vagy a Dota 2?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el Dotázni, a LoLba már borzasztóan beleuntam. Természetesen azt meg kell hagyni, hogy sokkal jobb a LoL grafikája, és mindene, de tényleg nagyon meguntam, és már nem tartogat semmit. Ezért gondoltam, hogy felfedezem a Dota világát. Egész jónak tűnik eddig, ti mit gondoltok?

2020. dec. 11. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal felhasználó barátabbnak érzem mint a dotát. Dotának is megvannak a maga szépségei, de nagyon geeknek kell lenni hozzá, hogy jól is lehessen játszani és kevésbé élvezhető szerintem.
2020. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Én még régen Dotáztam, mellette LoL-oztan is. Nekem a Dota 2 mindig jobban tetszett.

Még a Reborn előtt kezdtem játszani, az volt az igazi Dota 2. Pár éve visszanéztem, de már nem kötött le (lehet ez az én hibám, elég ritkán játszok mostanság). Kb 1000 órám vana Dota 2-ben, LoL-ban msx 100 lehet.

De, hogy most melyik jobb (persze ez szubjektív) nem tudom megmondani, de pár érvet tudok mondani, hogy régen miért szerettem jobban. Először is a hangulata sokkal jobban bejött, a térkép is jobb, lehet fákat kivágni, elpusztítani (sőt még képességek is kötődnek a fákhoz), ösvényeket nyitni, a tárgyakat ki lehet dobni, van futár, sokkal egyedibb karakterei vannak (ezt főleg a képességekre értem, nem a lol sémát követik, hogy 1 passzív és 4 aktív spell), egyedibb tárgyak a boltban.

Persze a LoL-nak is meg van a szépsége a maga leegyszerűsített játékmenetével.

2020. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon hangulatos. Kb 5 meccset játszottam eddig, nem igazán vágom még az itemeket, meg hogy mire jó ha fát vágok vagy teszek stb. Próbálok supportokkal játszani, kevesebb úgy az elvárás gondolom egy kezdőtől. Pedig tetszik Windranger, de nem tudok last hitelni, meg hogy miket vegyek, így 0 potenciál van rá, hogy carryzzek. :D Szóval supportokkal bénázgatok, amíg belejövök egy picit, 2 meccset megnyertem már Crystallal, úgy hogy össze vissza vásárolok, wardot meg fogalmam sincs mivel kell rakni. :D :D De chaten mindig szólok, hogy most kezdtem és írjanak inkább, mit csináljak, meg hová menjek. Egyszer felső ösvény, egyszer alsó. Azt vágom hogy itt 2 support van, de nehéz eligazodni itt azért. Elszórakozgatok ezzel a játékkal egy darabig szerintem...
2020. dec. 11. 20:44
 4/17 A kérdező kommentje:
Ja meg az itemek aktívjai, olvasgatom azért szorgosan mi mit csinál, hogy mana töltés stb. De a 6db item közül, az első az a Right, az mi akar lenni? Right mi? :D Mit nyomok, hogy használjam az aktívat rajta? Inkább csak megfogom azt az első mezőbe nem teszek semmit mert nem vágom, hogy Right az micsoda. :D :D B V X stb arra rájöttem meg működik. :D
2020. dec. 11. 20:46
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mire gondolsz. Régen nem volt ilyen. yxcvbn-el kellett aktiválni a dolgokat, persze módosítható. Nézd meg a beállításokban.
2020. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Húha, mindenképp megnézem, mert nekem az Inventory első itemén azt írja, hogy "Right" most, az gondolom Z kéne legyen, azzal viszont nem működik. Edidg biztos nem nyúltam semmihez, szóval nekem valami rosszul van állítva. Köszi.
2020. dec. 11. 21:17
 7/17 anonim ***** válasza:
Izlések és pofonok :)
2020. dec. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
A Lol-t messziről kell kerülni, inkább dota 2-n érdemesebb játszani
2020. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Én inkább Dotáznék ha választanom kellene. Ahogyan az előttem szóló írta, a LoL messziről el kell kerülni.
2020. dec. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyébként tetszik a játék, mármint a Dota, de skacok valahogy a mikrofont (a többiekét) ki lehet kapcsolni? Elég zavaró, mikor idegen emberek elküldenek az anyámba, nem csak írásban, hanem szóban is, csak mert 1 hete játszok és béna vagyok :D
2020. dec. 15. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!