Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 4 ha megnyitom a...

A sims 4 ha megnyitom a játékot a hang az elindul az egér is átvált de a képernyö maga fekete marad ez mitöl lehet? Lassú ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 15. 02:04
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Megveszed eredetiben és menni fog.
2020. dec. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A géped elég erős neki?


64bites win7 rendszered van?


Minden driver friss?


CC-ket használsz hozzá?


Rendszergazdai jogokkal futtatód?

2020. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kazettásba van meg akkor a hátulján írja a minimum gépigényt mert lehet nem elég erős hozzá a tied (bár egy sima laptom elviszi) vagy ha nem eredeti a játékod akkor azért lehet
2020. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Vedd meg originen és ne kalózkodj
2020. dec. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 te nem vagy tisztában az árakkal és a magyar árviszonyokkal... Ha csak az alapjátékot nézzük még nem vészes, de kiegészítőkkel együtt már súlyos összegbe kerül a Sims 4. Én is eredeti verzió párti vagyok(igaz Steam, nem Origin) DE Sims széria esetében még én is torrent-re hajlók. Magyar piaci viszonyok nem megfelelőek Sims-nek ha teljes Sims élményt szeretnénk(minden kiegészítővel).
2020. dec. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az eredeti az origines mivel a játék kiadója az EA így a játék kliense origin ott bónuszokat is kapsz amit steamen nem ad a játék. Drága??? Sims3 -at originre összes kieggel együtt megvettem g2a-n meg instant gamingen az a 1000ft/kieg nem hiszem h drága lenne. Sims4 is nagyon olcsó ezeken az oldalakon
2020. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A g2a meg társai oldalak ki tudja mennyire megbízhatóak... Én legalábbis ha veszek, azt vagy az eredeti oldalról(már ha van a játéknak) vagy pedig Steam. Ilyen g2a-s sz.rokkal én nem foglalkozok, nem idegeskedek azon hogy meddig "jó" az ott vett kulcs.
2020. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 1-2 éve vettem meg sims3 at ezeken oldalakon azota is megvannak. Teljesen megbizhatoak!


Origin az eredeti oldala a játéknak nem a steam ertelemszeruen nem a valve csinalta a jatekot

2020. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én (eredeti) játékomban is előfordult ez, amikor finoman szólva túlmodoltam. Vagyis túl nagy volt a játék, túl nehéz volt a laptopomnak. Egy idő után elindult, de szegény szenvedett vele. Kivettem belőle mindent, ami felesleges, és semmi baja nem volt utána.


Talán szimplán nem elég erős a géped.

Ha kalózolt, akkor ki tudja.

2021. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!