Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a teendő, ha törlés után a...

Mi a teendő, ha törlés után a play áruházból nem tudom újra letelepíteni a játékot?

Figyelt kérdés
Ilyen problémám a pubgval és a moba-val van (nem tudom, hogy van e köze ahhoz hogy ezek online játékok), ugyebár töröltem őket, hogy aztán újratelepítsem helytakarékosság szempontjából. Viszont újratelepíteném, kiírja hiba történt, próbálja újra.Korábban nem volt ilyen problémám, szóval nem tudom, hogy ez most valami "frissítés", vagy szimplán fájlhiba. Amúgy Moba-val kapcsolatban nemrég beállításokban töröltem az alkalmazás adatait így létrehozatott velem egy új accountot. Az előzőt visszaszerezhetem -e valahogy, ha facebookon keresztül voltam bejelentkezve?. Valaki tudna segíteni ezekben a problémákban? Nagyon megköszönném.

#PUBG #Mobil Legends #Játék account visszaszerzése
2020. dec. 17. 23:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!