Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tölt be a PUBG?

Gangsterzrue kérdése:

Miért nem tölt be a PUBG?

Figyelt kérdés
Tök jó kis gépem van, szinte az összes magas gépigényű játékot viszi ultra grafikán, de egyszerűen a PUBG bugol, vagy csak szar én nem tudom. Megvettem a játékot, letöltöttem, elindítom és már ott kezdi, hogy alig akarja elindítani, várni kell rá 1-2 percet és még úgyis nekem kell rákattolni a tálcán, hogy bedobjon. Aztán oké ez megvan, (full ultra a grafika mégis homályos a játék ez mellékes...). Elindítok egy meccset és csak a töltőképernyőig dob be, hallom a hangokat meg minden, de egyszerűen nem tölt be csak a töltőképernyőig... Aztán úgy egy 3-4 perc múlva csak annyit látok hogy már ledobott a repülő a pálya végén. MI A MEGOLDÁS?

#lag #PUBG #pubg rossz
2020. dec. 19. 03:27
1 2
 1/14 meszike91 ***** válasza:

Tehát végül is betölt.


A pubg-t ajánlott ssd-re rakni.

2020. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Végülis be... Csak így teljesen játszhatatlan, élvezhetetlen! Amit írtál, azt hogy kell kivitelezni?
2020. dec. 19. 11:19
 3/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hat ha van ssd d oda nyomod fel/at

ha nincs veszel


de aligha ez a gond


pl. milyen jatekok mennek jol parat sorolj fel


pontosan melyik pubg


[link]


ez?


gepedrol par adat? Cpu vga ram?

2020. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, ez a rendes steames PUBG. Játékok pl: GTA V, FIFA21, az összes sztori base játék (pl. Detroit, LIS, Heavy Rain stb.) Mortal Kombat X MK11 is, Witcher, Red Dead Redemption, Far Cry, stb...

CPU: AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core Processzor 3.10 GHz

VGA: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti

Ram: 8 giga

Windows 8.1 pro 64 bit

2020. dec. 19. 12:17
 5/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

es lowon se mas a helyzet?

vagyis kiprobalni se tudod hogy amugy jatszhato e?

2020. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lowon is ugyanolyan rossz. Még a grafika nem is érdekelne, de az marhára idegesít, hogy tényleg látom a töltőképernyőt, hangokat hallok, de tovább nem.
2020. dec. 19. 19:24
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem 7200 rpm-es pc-s hdd-vel tökéletesen gyorsan tölt a pubg és semmi gond nincs is vele soha, ez a jelenség biztos hogy nem oldódna meg ssd-vel maximum hamarabb töltene be mint így, de akkor is problémáskodna, itt valami más van, talán internet probléma, szinkronizálás vagy nemtudom, próbáld meg egy másik internetkapcsolattal játszani hogy akkor is csinálja-e ha nem akkor megvan ha meg csinálja akkor valami szoftveres hiba is lehet, ez egy olyan dolog milliónyi oka lehet, pontosat nem lehet mondani
2020. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
másik internetkapcsolat alatt itt nem arra gondolok hogy köttessél be még egy szolgáltatót emiatt :D telefonodról osszál 4g mobilnetet gépre és azzal próbáld meg, a mobilnettel fixen nem lesz semmi gond sosem
2020. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs mobilnetem és kölcsönkérni sem tudok senkitől.
2020. dec. 20. 02:22
 10/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

barmi futo vizsgalo progi fut kapcsold ki

virusirtot, igy windows defendert is


steamban verifikald (ellenoritesd) a jatek fajlait

2020. dec. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!