Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » DnDben a klasszikusok közül...

DnDben a klasszikusok közül melyik a kedvenc kasztod? És miért?

Figyelt kérdés
A wizardot meg a sorcert össze kellett vonnom mert nem volt hely.

2020. dec. 22. 20:00
A kérdező szavazást indított:
Barbár
Bárd
Cleric
Druida
Rougue
Monk
Paladin
Warlock
Wizard, Sorcerer
Ranger
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Barbár/egyéb közelharcos


Nem szeretem agyongondolni a harcokat. Ha széttrancsírozhatom a goblin koponyáját a harci kalapácsommal, már boldog is vagyok.


19/L

2020. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak rogue-al játszottam mielőtt abbahagytam a dnd-zést, szóval kötelezőnek érzem azt bejelölni, és akkoriban még az is volt a kedvenc kasztom -csak mert szeretem a zsivány karaktereket úgy általában és ez is tűnt a leghasznosabbak a játék szempontjából. Nem gondoltam túl (amúgy sem szoktam túl sok mindent átgondolni)

Mostanában viszont a druidákra vagyok ráállva, nem tudom miért, tényleg nem tudom, honnan jött, csak bennem van, hogy a druidák menők, yeeee, csinálj druida karaktert. Nem is játszottam márt dnd-t ki tudja mióta. Megszállt valami amikor állatkertbe mentem vagy nemtom.

2020. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig harcos/barbár, nagy ritkán paladin vagy pap. Mindenki azt feltételezi, hogy a magamfajta vékony, szemüveges, kétdiplomás, több nyelven beszélő emberke kizárólag varázslót játszhat, pedig pont ellenkezőleg. Ahogy az első is írta: szeretek egyszerűen játszani, nem agyalni azon, hogy másnapra milyen varázslatokat készítsek be, meg ilyesmik. A barátnőm meg egyszer látott egy illusztrációt egy törpe harcosnőről, és azóta kizárólag törpe harcosnőket játszik.
2020. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én jobban szeretek hybrid kasztokat használni valahogy úgy a személyiségemet is jobban vissza adja pl egy varázs kard/spell sword kasztot talán még egy kis rouge vonalat is bele vinni

aki nem tudná a spell sword lényegében egy kardforgató aki varázslatokat bűvöl a kardjára pl tűz varázslatot amivel így tüzes sebzést visz be vegy jég varázslatot és akár hullám vágás vagy szúrás formájában is eltudja "lőni" a varázslatot a rouge vonal meg azért is megy megint rá mert ez a klassz sokkal fürgébb mozgékonyabb kevesebb páncél van rajta ha van rajta egyáltalán fém páncél és méreg bűvölést is tud használni


igen klasszikus volt a kérdés de így én sosem szerettem játszani hogy valamit ennyire le korlátoznak főleg egy szerep játékban

2020. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Barbár... Egyszerű és hatékony, valamint stílusos is ;)
2021. máj. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!