Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen online játszható...

Milyen online játszható családi társasjátékokat ismertek? Olvasni még nem tudó gyerekek is vannak, több család játszana együtt.

Figyelt kérdés
Nem ismerjük a kül. játszós online felületeket, IRL játszunk activityt többnyire, de más is jöhet, csak ne stratégiai legyen, mert azt a kicsik unnák.

2020. dec. 25. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne keljen benne olvasni? Nagyon nem akarok gonosz lenni, de kb milyenre gondoltál? Pitypangokat kell majd párosítani? Biztos van ilyen, csak én nem tudok róla, de azt se tudom, hogy kb mire gondolhatsz
2020. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ahol kulcsszerepe van az olvasásnak / felolvasásnak (taboo, scrabble), az nem jó...

Így az activity sem teljesen oké, mert ha te meg a gyerek vagytok egy csapat, akkor ha te olvasod fel neki, hogy mit kell mutogatni/körülírni/lerajzolni, akkor az úgy nem az igazi.

Nem gondoltam, hogy ennyire nehéz beemelni, hogy kb mire gondolhatok, sajnálom.

2020. dec. 25. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!