Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Protection paladin mennyire...

Protection paladin mennyire jó PvP-re? (WoW)

Figyelt kérdés

Retribution paladin vagyok, de a protection szimpatikusabb, viszont nem tudom PvP-re mennyire lenne jó az a talent.

Tauri szerveren játszok ha ez számít valamit, Mists of Pandaria kieg van fent.



2020. dec. 26. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Az ilyen szétbarmolt kalózszervereknél nem lehet normális tanácsot adni, mert az adminok úgy variálják a számértékeket, ahogy nekik tetszik, akár napról napra is. Láttam már olyan tört szervert is, ahol a Warlock osztály ötször erősebb volt az összes többinél, mert az adminnak az volt a kedvence.
2020. dec. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez Blizzlike szerver
2020. dec. 26. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

@ 15:16


Ez lehet hogy így ment 14 éve, mikor egy tört szerón volt mondjuk 20 aktív játékos, és a szervert csak saját szórakozásukra futtatták az adminok.

2020. dec. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És eredetin való e PvP-re?
2020. dec. 26. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Panda kiegben prot palával nem igen találkoztam arenában az jelenleg OP SL ben. viszont Rated BG ben ami abban a kiegben jött ki jó volt flag carriernek.
2020. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elég kezdő vagyok még a játékban, akkor inkább DPS jobb lenne még, az egyszerűbb, mint zászlót vinni
2020. dec. 26. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:
A fő gond, hogy a blizzlike is olyan dolog, hogy csak oylasmi de nem olyan, és hogy a közösség tetemes része a jenelegi állapotokkal van tisztában, és amennyire tudom, a tört szerverek valahol panda-wod táján állnak jelenleg ami után már technikailag nem tudták megoldani a dolgot, azóta meg enyhén szólva rengeteget változott a játék.
2020. dec. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Ott a pont. Egy barátom évekig tolta a Taurin, aztán rávettük, hogy próbálja ki az eredetit, és csak esett-kelt, állandóan miatta wipe-olt a csapat, pedig a Taurin az egyik legjobb tank játékos volt. Elég, ha egyetlen cooldown vagy aggro érték különbözik, és újra kell tanulni az egész stratégiát. PvP-n meg ez még durvábban előjön.
2020. dec. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!