Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pubg Mobile-ban hogyan szüntet...

Pubg Mobile-ban hogyan szüntethetném meg a Potato grafikát és a recezettséget?

Figyelt kérdés
Pubg Mobileba grafikája elég szar az utóbbi időben. Potato grafikával jelenik meg (a távoli objektumok grafikai eltorzulása silány 3D-sá vagy 2D-á, viszont ha közelebb mész váltakozik a textúra), valamint igen recés, akármit állítok be grafikailag, ugyanolyan szar marad, korábban nem így volt. Lehetséges, hogy a telefonom videókártyáját kellene frissítenem?(Ha igen, hogyan), esetleg valamilyen grafikai vezérlőre van szükség. Notebookon, 64-bites Windows 10-en pedig a Far Cry 2004-ben van potato grafikám, a távoli objektumok eltorzulása teljesen élvezhetetlenné teszi a játékot. A recezettséghez már nagyjából hozzá vagyok szokva, az enyhén recés éleket már több játéknál is tapasztaltam, (igaz itt is próbálkoztam grafikai beállításokkal), viszont ez a Potato grafika teljesen elveszi a játékélmény. Valaki tudna javaslatokat mondani? (Ha kérhetem, kicsit részletesebben, mit kell letöltenem, elindítanom, milyen menüpontokra kell kattintanom)

#Far Cry 1 #PUBG Mobile #Potato grafika
2020. dec. 26. 21:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!