Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Robbanó Cicák kártyajátékról...

Robbanó Cicák kártyajátékról mi a véleményetek, tapasztalaitok? Két fővel is élvezetes tud lenni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Könnyed partijáték, ketten is élvezetes tud lenni, nem bonyolult. Viszont nagyon sokat nem lehet belőle egyszerre lenyomni, mert unalmassá válik. Szóval készüljetek még egy játékkal utána, de felvezetőnek, hangulatalapozáshoz nagyon jó!:)
2020. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Néztem róla több videót és szerintem is nagyon szórakoztató és poénos főleg ha kib@szol a másikkal a bombákkal és stb. :D

Meg is rendeltem tegnap a Konzolvilág oldaláról mert itt a legolcsóbb a szállítási költség. (500Ft)

Remélem jövő héten már meg is jön és kipróbálhatom a barátaimmal mert hálisten a szabályok is egyszerűek. (hárman játszanánk, néha anyummal ketten)

2020. dec. 27. 21:36
 3/3 Gofrisütő ***** válasza:
Kedvenc társasjátékom. Vicces, és ha többen vagytok akkor nagyon izgalmas, főleg a végjáték. Két személynek nem ajánlott, de egy harmadik vagy negxedik ember isszonyatosan sokat tud dobni a játékélményen.
2020. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!