Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem jobb a sims3...

Csak szerintem jobb a sims3 mint a sims4?

Figyelt kérdés

Ez az új sims màr nem a megszokott simsre emlékeztet hanem valami rajzfilm figurákra ráadásul az EA-nak volt gerince ehhez a sims4 hez kiadni kb50 kiegeszitot mikor a sims3 hoz sem volt tobb 12-nél.

Csak én vagyok így ezzel hogy itt valami nem stimmel?


2020. dec. 27. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a Sims 3 nekem is jobban tetszene, CSAK az k.rva optimalizálatlan... Minél több kieg, annál jobban akad ahogy haladsz, mivel nincsenek töltö képernyők... Ha ilyen gond nem lenne akkor 3 szerintem is jobb lenne, de így a 4-et jobban élvezem per pillanat(még ha minöségileg gyengébb is mint a 3). DE Sims 2-t is elöveszem azért ha már nagyon "Sims"-ezni akarok.
2020. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 sims3 megvan originen 12 kieggel, raktam rá fps capet, allitottam 1-2 dolgot amit a neten irnak es mar eleg szepen fut nekemis
2020. dec. 27. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval lehet vele így trükközni? Kérlek el tudnád küldeni privátban hogy honnan és mit töltöttél le, illetve mi alapján állítottad be? Hálás lennék érte, Mert mint írtam csak azért "jobb" a sims 4 nekem most, mert a 3-al teljesítménybeli problémáim vannak. Ha sikerülne megoldani akkor újra Sims 3-aznék.
2020. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nekem is eltudnád azt küldeni mint a #3-nak?:)
2021. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!