Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért megy le az FPS-em Metro...

Miért megy le az FPS-em Metro Exodusban?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a játékot és megy szépen High grafikán játszok és amikor eljutok odáig hogy leszállok a vonatról ott leszokott droppolni az fps ha egy bizonyos helyre nézek.

[link] Képen látható a hely.


Ha nem oda nézek akkor meg van a 60+ fps de amikor oda nézek akkor lemegy 40 re vagy alá. Tudom hogy az is megoldás hogy ne nézzek oda, de jó lenne ha meglehetne oldani ezt máshogy hogy egyáltalán ne droppoljon le. A játék tört CODEX. Le töltöttem hozzá hotfixet is szintén CODEX. De ugyan ez volt a CPY verziónál is. Amikor benne volt a XBOX Game Passban akkor letöltöttem onnan is és ott is droppolt ha odanéztem. Ha van rá valami más megoldás azon kívűl hogy ne nézzek oda és azt megosztanátok velem azt nagyon köszönöm.

Ha fontos akkor leírom a gépemet is mi van benne.

RX 480 Nitro+ 8gb

FX 8350 Black edition 8mag

16 GB ddr3 ram



2020. dec. 27. 16:00
 1/1 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ennyi min fps t bir a 480 FHD ban Exodusban vagyis igazabol 30 at meghozza, igy ha neked itt se es mashol se kozeliti meg nagyon meg jobb is a helyzeted


jobb profi illene alla de a gpu bir itt ennyit


OC val probalkozhatsz gpu, vram orajelemelessel

jatek vagy vga beallitasokkal szorakozhatsz

2020. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!