Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sryrim V melyik perk nyitja;...

Sryrim V melyik perk nyitja; tudjak küszörni kard?

Figyelt kérdés
Az öt darab ignot megvan. Nem enged köszörülni, "magical" ról hadovál, hogy az nincs kinyitva, de konkétumot nem mond, mit nyíssak és nem értem mi köze a màgiànak a köszüréshez, szerintem ez inkább a kovàcsolàshoz kapcsolódik.

#Skyrim #Köszűrü
2020. dec. 28. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem elsőnek a Magyar anyanyelved helyesírását tanuld meg, Skyrim rá ér utána is...
2020. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolsz?😍
2020. dec. 28. 18:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Segít nekem te légyszíves, szép köszön neked én meg.
2020. dec. 28. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg, inkább írni tanulj meg elsőnek. Vagy ha még a helyesíráshoz se vagy elég idős, akkor Skyrim-hez pedig végképp nem.
2020. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Down-kóros vagyok, sajnálom bogárember.
2020. dec. 29. 03:53
 6/6 007Prof ***** válasza:
73%
Szia. Azért hadovál magic-ról, mert bűvölt kardot próbálsz köszörülni, szerintem. Ha már van benne valamilyen sebzés (tűz, fagy, villám, életszívás), csak akkor tudod fejleszteni, ha megvan hozzá a perk fán hozzá a szinted, és feloldottad. Ez az arcane blacksmith képesség, ha angolul játszod. Remélem, segítettem.
2020. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!