Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Jurassic World Evolution...

A Jurassic World Evolution játékba a megjelenése óta sok update volt? Miket javítottak ki és miket raktak még be a játékba?

Figyelt kérdés

2020. dec. 31. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden össze van itt gyűjtve:

[link]

2020. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ami lényegesebb és ingyenes:


-halas etetők a spinosaurusnak, baryonyxnak és suchomimusnak

-a pachycephalosaurusok tudnak védekezni a kisebb ragadozókkal szemben és meg is ölhetik őket

-az attrakciókat már át lehet vezetni egyik kifutóból a másikba

-a ragadozók nem rohannak azonnal mindent megölni, csak akkor, ha éhesek (bár én ezt egyáltalán nem tapasztaltam, szerintem ugyanúgy mindent megölnek)

-minden csoportban van egy alfa, amit a többiek néha követnek, de néha meg egyáltalán nem, így eléggé rossz

-az alfa pozícióért néha vannak csoporton belüli harcok

-vannak wc-ék

-vannak dekorációk, pl. sziklák, növények, a vörösfenyő áltolában a fan favorit, a többi meh

-néha lefekszenek az állatok aludni

-összezúzhatják a járműveket, meg is támadják őket

-a sandbox már minden pályán elérhető

-néha vad pteranodonok repülnek át a pályán

-a dzsipet és a helikoptert is használhatod már mindenre, tehát altatásra, oltásra, stb.


Ami dlc, tehát fizetős:

-elég sok új állat, néhánynak van új mozgása is, sajna a viselkedésük még nem igazán ér a jpog, vagy a planet zoo nyomába

-új gének, amivel módosíthatod a dinoszaurusz igényeit, pl. hogy hány fajtárssal érzi magát jól vagy mekkora kifutóra legyen szüksége

-paleobotanika, de nincs benne sok mélység, pl. nem rakhatsz le kihalt növényeket, mint a jpog-ban, csak a növényevőknek a pontjait növeled a paleo étrenddel, 10 fajta "növényt" (van olyan is, hogy rohadt fa, ami nem tudom, hogy miért paleo növény) a növényevők igényei szabva kell beosztani, pl. cikászokat esznek a sauropodák, de más állatnak lehet pont mérgezőek és ezért hátrányai is lehetnek, szóval figyelni kell, hogy milyen növényevőket tartasz együtt

-új attrakció a szafari kocsi, meg a jp klasszikus járgánya, lényegében mindegyik a hörcsöglabda reskinje, semmi újat nem hoznak

-madárház, a játék egyetlen pteroszauruszának, a pteranodonnak, de loopban repked, ha megszökik, akkor nem fogod tudni befogni és újakat kell klónozni


Nekem még mindig sok dolog hiányzik és nem vagyok teljesen elégedett a frissítésekkel. Ezeknek mind az alapjátékban kellett volna lennie. Az állatok ai-je eléggé béna, nem csinálnak semmi érdekes, fajon belül nem is igazán reagálnak egymásra. A planet zooban pl. játszanak, na itt semmi ilyesmi nincs. Alszanak, sétálnak vagy legelnek.

Ha jó ősállatos állatkertépítővel akarsz játszani, akkor szerintem vedd meg/várd ki a Prehistoric Kingdomot.

Annak a már demójában is mélyebb volt az állatok viselkedése. Pl. a triceratopsok a ragadozó közeledésére egy védővonalat alkottak és úgy védekeztek közösen. Sokkal realisztikusabb, mint a pokémon harcok, amikt a jwe-ben vannak.

https://www.youtube.com/watch?v=t_68sGMqHHU

early access állatok listája és ez csak bővülni fog, +pont, hogy kezdettől benne lesz a madárház

[link]

2020. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*bocs, vörösfenyő helyett mamutfenyőt akartam írni, csak redwoodként van meg és megzavart
2020. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!