Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehetett ennek a (telefonos...

Mi lehetett ennek a (telefonos) játéknak a címe?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt játszottam vele, ha jól tudom iOS-re és Android-ra is volt.

Egy bázist kellett benne építeni, majd más játékosok ellen játszani. A játék 3D-s volt és az volt az érdekessége, hogy valódi térképen kellett egy pontot kiválasztani és arra a helyre került a bázis. Majd az utakra lehetett barikádokat rakni, az utak mellé pedig épületeket és lőtornoykat. Járművekkel kellett támadni, volt tank, autó, artillery és repülő. Minden jármű más ellen volt jó. Pl.: az autó gyors volt és könnyen elintézte az artilleryt és a többi épületet, a tank a lőtornyok ellen volt jó a repülővel pedig egy pontot le lehetett bombázni, amit a védő egy léggömbbel meg tudott akadályozni. Az artillery pedig messziről tudott lövöldözni. Pénznek valami kék fogaskerekek voltak.

Nem találom sehol.



2020. dec. 31. 21:04
 1/2 A kérdező kommentje:

Meg van!!! Friendly fire

[link]

2020. dec. 31. 21:09
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem létezik. Kár érte, régen szerettem.
2020. dec. 31. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!