Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends report? Így...

League of Legends report? Így mennyire veszik komolyan?

Figyelt kérdés
Volt egy agyhalott random külföldi játékos aki 2v1-be volt top lanen, én pedig Jungle-be voltam Kayn-nel. Mondom felmegyek neki segíteni mert ráérek, erre írja hogy: report. Mert hogy én loptam a farmját meg a killjeit. Egyébként ez így önmagában nem is lenne szabálysértés, mert nincs benne a szabályzatban. Mondtam neki hogy de hát ez másodlagos feladatom hogy segítsek, erre rá kontrázott hogy igen, akkor ha szüksége van rá. Mondom jólvan akkor a továbbiakban oldd meg egyedül. Nagyon ideges lettem, utálom az ilyen h*gyagyú megkeseredett játékosokat akik nem tudnak csapatban játszani mert csak a kill meg a kill, meg csak ő, az hogy nyerünk e vagy milyen a csapatmunka minősége azt le*zarják. Ráadásul aki ismeri Kayn-t az tudja, hogy ahhoz hogy át tudjon alakulni bármelyik alakba is, igen is kellenek a hit-ek. Hozzáteszem akit megöltem játékost full hp-je volt, tehát nem is free kill volt. Ezt mennyire veszik komolyan a riotnál? Nem tudom hogy reportolt e, mert kb 3 percig maradt bent a statisztikáknál, nem tudom hogy ennyi idő alatt lehet e valakit reportolni.

2021. jan. 6. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak akkor kaphatsz bannt, ha toxic vagy. Ebben a tetves játékban csak a toxic embereket kell büntetni, végülis a MUTE, a trollokat, feederet, intereket állítja meg.... Ja nem.....
2021. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!