Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrim xb360 példányom...

A Skyrim xb360 példányom melyik verziószáma lehet az alábbi lista?

Figyelt kérdés

Van egy ESO 5 Skyrim játékom Xbox 360-ra.

A menűben ezt a verziószám látható: v1.00.4.0


Találtam egy oldalt a verziószámokról:


[link]


A kérdésem az, hogy az én verziómat 1.4 kell érteni?



"This glitch works previous to patch 1.2"


Nem szeretnék nekiesni egy olyan verziónak, ami egy bug-tenger.


Sajnos a vásárlásnál a honlapon nem írják le a verziószámot. Gondolom azért volt 2500 forint, mert egy bug-tenger, játszhatatlan lefagyó gépezet, küldetést meg nem nyitó, játéktól kedvet szegő.



2021. jan. 8. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az oldalon csak a patchek verziói vannak. Az 1.00.4.0 nincs a listán, mivel az alap, patchek nélküli játék verziószáma.
2021. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hol tudom beszerezni a "This glitch works previous to patch 1.2"?
2021. jan. 8. 20:53
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez a srác leírja, amivel én is szembesültem.

Neki is ez a verziószámú van meg.


"I open a container (barrel, wardrobe, etc), pick a Path in the book while it's in my inventory, Store the book in the container, Take the book, and Read it in my inventory again, but nothing happens. No Paths are available, nor the Do Not Read option.


Can anyone confirm this works using this non-bookshelf method on the Xbox 360, game disc version 1.00.4.0...)"



[link]

2021. jan. 8. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!