Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudok írni a Rockstar...

Hol tudok írni a Rockstar Games-nek?

Figyelt kérdés

Tudom ez most egy hülye kérdés lesz, de én nem probléma miatt szeretnék írni nekik, hanem csak lenne pár kérdésem.

Szóval nem a Supportot keresem, hanem valamilyen fórumot, amit a Rockstar Games is olvas.

Mint mondtam lehet baromság, de szeretnék nekik írni, hogy a Red Dead Online játékot bővítsék vagy legalább is beállni abba a sorba, ahol ezt várják a Rockstartól. Szerintem a GTA Online-t vesszük figyelembe, akkor nagy hülyeség lenne számukra ha ennyire elhanyagolnák az RDO-t.

Magyarán szeretném tudatni velük, hogy van igény a játék bővítésére.

Erre van lehetőségem vagy felejtsem el, baromság az egész?

Meg ha esetleg tudtok valami hírt vagy pletykát, hogy jön nagyobb frissítés az RDO-hoz, akkor azt is szívesen várom. :)

Bocs ha értelmetlen a kérdésem...



2021. jan. 9. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van az oldalukon fórum, oda szokták válaszolni is.
2021. jan. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Hülyeség.
2021. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Általában a milliós petíciók se érnek célt, gondolod majd egy ember kedvéért állnak neki bővíteni, fejleszteni egy játékot, ami sok ezer (de általában inkább millió) dollár, és sok ezer munkaóra? Te se gondoltad komolyan.
2021. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kezdjük ott, hogy igaz csak pletyka (a Rockstar nem erősített meg semmit), de valószínűleg bővíteni fogják. Ezt az előző év frissítéseiből és a GTA-ból kiindulva is gondolom.

A másik, direkt hozzá tettem, hogy lehet baromság a kérdés, de tudod sok cégnek számít a felhasználók véleménye. Itt gondolok a GTA-ra is, mert van olyan dolog benne, amit külön a felhasználók nyomására raktak bele.

Elég rossz passzban vagyok, szóval nem fogom fejtegetni mennyire értelmetlen is a válaszod, de még1x mondom írtam már többször is, hogy lehet hülyeség.

2021. jan. 10. 03:52
 5/5 A kérdező kommentje:

Amúgy is a Rockstar érdeke, hogy felhozza a GTA szintjére a másik játékcímét, különben úgy lenne pénz kidobás az egész. Láttam pát videót, hogy hogy készítették az RDR játékokat, szóval az biztos, hogy nem fogják elhanyagolni, ha a háttérben is marad a sok dinka játékos miatt, akik a GTA-t preferálják...

Több mint 1100 órám van a GTA online-ban, szal tudom, hogy egy unalmas és egy ... játék.

Mint már mondtam sok cég elemzi a felhasználók igényét és aszerint dönt a termékeik sorsa felől, de ha nem hiszel nekem mondhatok példákat.

2021. jan. 10. 04:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!