Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas -ban hogyan...

GTA San Andreas -ban hogyan szerezhetek 5 akár 6 csillagos körözést?

Figyelt kérdés
Eddig bármivel próbáltam (köztük minigunnal is) nem sikerült 4 csillag fölé menni. A körözéssel kapcsolatos cheateket kerülöm.

2021. jan. 13. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
beülsz egy armored kuruma-ba, aztán először is betörsz a katonai bázisra, egyből 4 csillag. Utána pedig folyamatosan fenntartod a rendőri erőket, lövöd őket a kurumából az utcán, robbantgatsz stb... egyszer csak 5 csillag lesz
2021. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem tudsz 6 csillagos körözést összeszedni, míg nem válik elérhetővé a repülőtér megvásárlásának lehetősége (Las Venturastól nyugatra).
2021. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Kuruma az nem csak az V-ben van?
2021. jan. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem, van a GTA III-ban és az LCS-ben is.
2021. jan. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Bocs én vagyok a hülye- 1-es vagyok! GTAV-re értettem! Ok mea culpa, mea maxima culpa! Jogos a lepontozás.
2021. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Keresel egy greante lauchert és szépen lvöldözöd a népet. Ha elég rendőrt,swatost és fbi ügynököt nyírtál ki meg lesz az 5-6 csillagos wanted. Csak figyelj az első válaszoló amit mondott a Las Venturasi reptérrel kapcsolatban.
2021. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbáltam rocket launcherrel és minigunnal is, nem jött össze...
2021. jan. 18. 22:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok. Jobb hijján akkor azt tudom tanácsolni,hogy ha tudsz gripent vezetni,akkor cheateld be vagy keress egyet (cheatet azért mondtam,mert nem tudom hogy állsz a játékkal %-ban) és ha a katonai bázis fele mész elviekben a rakéta mellett 2 gripen is ered utánad,ha azokat lelövöd és életben tudsz maradni akkor sztem muszály lenne 6*-os wanted. Am meddig nyomtad a nagypapival (minugun) és rocket launcherrel ritkítani a népet? Csak azért,mert én akárhányszor csinálok patakpartit az sa-ban nem kell sok. Max 1-2 p alatt megvan. Good luck!


--C--

2021. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jellemzően úgy próbáltam, hogy mindig új játékot kezdtem. Általában 15-20 percig ameddig meg nem untam, igazából próbáltam mindent: megpróbáltam az autókat összegyűjteni majd szép sorozatrobbantásokat csinálni, néha hidrákkal is teleraktam, de a 4 csillag betonstabil maradt.
2021. jan. 25. 09:48
 10/10 anonim ***** válasza:
-C- vagyok. Akkor szerintem szedj le egy complete mentést és azt a Docu mappába rakd be és loadolt be a gamet. Ha ez megvan,akkor csináld amiket leírtam és 1000% hogy meglesz a kívánt hatás.
2022. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!