Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan döntsek Witcher 3-ban?...

Hogyan döntsek Witcher 3-ban? (Fa szelleme)

Figyelt kérdés

Elérkeztem a fa szelleme részhez és nem tudom eldönteni mit tegyek. Spoilereket nem szeretnék, de nekem ez egy elég fontos döntésnek tűnik, így a jobbik kimenetelt szeretném.


A nimfákban alapból nem bízom valamiért, tuti gonoszak és át akarnak verni, viszont ez a szellem sem valami bizalomgerjesztő, mégis megsajnáltam. Ez az a rész ami miatt inkább segítenék neki, de félek, hogy túl kockázatos.


A másik pedig, hogy elvileg a gyerekek miatt kéne segíteni neki, de azok a gyerekek nem fogtak meg engem, annyira nem viselnének meg, így mégis elég nehéz döntenem.


Eddig mindig próbáltam egy segítőkészebb, rendesebb, de néha, ha a helyzet úgy követelte mégis komorabb Witcher lenni, ez alapján segítenék neki. Mégis egy másik érzésem meg azt mondja, hogy most nem kéne. Nem szoktam ilyen döntésképtelen lenni, de most mégis az vagyok és ezért szüneteltetem a játékot. :D


Ezért az a kérdésem, hogy melyik döntéssel járok jobban? És kérlek a spoilereket amennyire lehet mellőzzétek.


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2021. jan. 14. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát...ebben a küldetésben nem tudsz kedves és segítőkész Witcher lenni, valaki rosszul fog járni.

Én személy szerint mindkét lehetőséget végigjátszottam és nem tudnám megmondani neked hogy pontosan melyik a "jó" és a "rossz" döntés.

2021. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a szép a Witcherben,hogy nem feltétlenül mindig csak fekete-fehér. Bárhogy döntesz semelyiknek sem lesz teljes mértékben boldog a kimenetele.

Elkell döntened kiknek akarsz jobbat: a gyerekeknek vagy a Bárónak és a családjának.

2021. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Dönts a szíved szerint; nincs abszolút jó vagy rossz kimenetel. Amúgy nem "fontos döntés".


Én egyébként kinyírtam a szellemet a fenébe.

2021. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Lehet megcsinálom mindkét verziót és aztán amelyiket jobbnak érzem azon a vonalon haladok tovább.


Gondolom, ha ez most nem annyira fontos és mégis ilyen nehéz dönteni, a későbbiekben még jobban meg fog lepni a játék. Eddig nagyon tetszik, mondom ezt úgy, hogy nem szoktam játszani. Főleg ez, hogy nincs jó vagy rossz döntés, így nehezebb valamilyen szinten és jobban megérint. :)

2021. jan. 14. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom már megcsináltad a feladatot, de leírom spoilerekkel.


Tehát a fúriák elküldenek, h öld meg a fa szellemét.

Ha megölöd, akkor a báró és felesége túlélik és elmennek egy helyre, pont nem tudom hova, h "helyreállitsák" a feleséget. De meghalnak a gyerekek. Ez egyébként a gyorsabb módszer, h befejezd a küldetést.

A másik, h nem ölöd meg a szellemet, hanem segitesz neki, így a feleség meghal, majd a báró ez miatt öngyilkos lesz. A gyerekek túlélik.


Egyébként mindegy, hh döntesz, mert Jancsin és a fúriákon kívül senkivel nem fogsz találkozni a játék hátralévő részében.

2021. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megöltem végül, mert egyszerűbbnek tűnt.
2021. jan. 16. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!