Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért minndíg én jungleres...

Oscar000 kérdése:

Miért minndíg én jungleres vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Leuge of Legends-ben szeretek jungelezni

Nem tartom magam profinak de igyekszem

Mindíg segítem a csapatom figyelek az adott meccsen éppen mikor mi hol zajlik

De valahogy mindíg engem szídnak ha nem vagyok ott időben nem gangelek

Ha éppen miden segítek akkor boton szídnak hogy miattam halt meg mert nem mentem segíteni vagy épp fordítva

A őrszemeket nem rakom le a dragon köré ami nem igaz mert szoktam köré rakni csak egy idő után letelik és várni kell a következőhöz+ a meccs korai szakaszán váltok Oracle Lens-re tisztogatni

Ha többen szedig a dragont pl:3 hívok segítség nem jönnek utána rögtön report nem figyelek

Meg több apróság

Tudom lehet muteolni a chatet de az elején nem szoktam hát ha lehet velük kommunikálni ilyenkor szoktam ezeket látni

Abba is biztos vagyok hogy nem vagyok tényleg profi de rajta vagyok hogy fejlődjön a szintem



2021. jan. 14. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, tényleg le kell szarni vannak olyan hülyék akik mindig csak vergődni tudnak és a másikat hibáztatni. Való igaz h a junglest kimondottan szeretik szidni ha éppen nem profi. Hiába írják h a reportolnak úgy se fog semmi se történni mert azért nem büntetnek meg mert nem vagy profi.
2021. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az idéző neved? :3
2021. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A lolban tök mindegy mi történik az a jg hibája,perma muteolj mindenkit azt nem fognak zavarni
2021. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2021. jan. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!