Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen a Red Dead Redemption...

Milyen a Red Dead Redemption 2, azon kívül, hogy open-world explorer, miket tartalmaz a sztori, van-e skillfa és fegyverfejlődés?

Figyelt kérdés
2021. jan. 16. 00:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyvonalakban ha írnátok róla, azt megköszönném. Az írásos játéktesztek valahogy nem jönnek át. Engem a sztori változatossága, akkor az, hogy van-e benne fejlődő skillrendszer és a fegyverek fejleszthetőek-e az érdekel azon kívül, hogy felfedező nyitott világú játszótér.
2021. jan. 16. 00:09
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanolyan, mint egy gta, csak a vadnyugaton.
2021. jan. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az nem sok.
2021. jan. 16. 01:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs skillfa. az egész játék lassú, szöszmötölős, főleg ha storyn kívül mást is meg akarsz csinálni. ha pörgős akcióra vágysz, akkor itt azt nem találod meg. a történet érdekes, változatos, a karakterek szerethetőek, a környezet, az állatvilág, az npc-k mind az egyik ha nem a legjobb jelenleg. nem tudom min akarod futtatni, most már pc-n is jól működik. emellett pedig ott az online, 2 éve játszom vele napi szinten.
2021. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pc-n játszanék, de nem tudom fog-e tetszeni, a GTA nem tetszik, de ha ennek hosszú története van és jó akkor megérheti kipróbálnom.
2021. febr. 3. 03:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

vedd meg akkor amikor akciós

nekem 260 óra volt a story, de nem rohantam

2021. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!