Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki játszik a solvenest...

Valaki játszik a solvenest oldal akasztott ember című játékával?

Figyelt kérdés

Elakadtam benne, de nem akarok segítséget kérni a játékban.x)

A gyilkos weboldalára eljutottam, az X jelöli a helyet is sikerült szerencsésen megfejtenem, de amit utána beadott oldalt szöveggel és pirosan kijelölt betűkkel ott elakadtam, hiába próbálok rájönni. Egy kis rávezetést esetleg aki már túljutott rajta?

Csak tippelem, hogy valami újabb oldal címet kapnák megfejtésre, meg hogy az eee. az www. , de nem igazán látom az egészben az összefüggést, ami segítene a megfejtésben.



2021. jan. 17. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült rájönnöd? Ugyanitt akadtam el. :(
2021. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Azóta már kártem inkább segítséget :D A pirossal kijelölt betűket írd be a googleba és egy magyar wikipedia oldal segítségével könnyen rá lehet jönni a megoldásra. :) Én kicsit túl akartam bonyolítani^^"
2021. márc. 11. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is kértem tegnap segítséget, de úgy sem jöttem rá mit kell szemmagassában nézni.

Köszi amit írtál. Kipróbálom :)

Végigvitted azóta?

2021. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudtam megfejteni, hogy hány áldozata volt eddig.

A leírásod alapján eljutottam egy másik honlapra, de sehol nem látok számot. :(

2021. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Valaki már befizetett rá hogy tovább játszhasson?
2021. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Én a gyilkos weboldalára sem jutottam még el. Tudnál segíteni vagy valaki esetleg hogyan tudok oda jutni?
2021. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia, én játszottam vele, de én is elakadtam aztán nem is folytattam.

Van egy ilyen másik cég akiknél mindenhez van segítség, nekem az jobban bejött, már az összes játékukat letoltuk! Otthoniszabaduloszoba a nevük.

Kedvenc A Hét főbűn c. játékuk volt nekem. :)

2021. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tina123456 válasza:
én tovább jutottam
2021. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!