Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lép ki mindig a Battlefr...

Miért lép ki mindig a Battlefront II?

Figyelt kérdés

Most, hogy ingyenes lett a játék az EpicStore-on, megvettem. Ahogy láttam a gépigényét futnia kellene a gépen, de valamiért a játék közben kidobál.


Konfig:


RAM: 8GB (2x4) Kingston Hyperx 2400 MHz

GPU: GTX 1050 Ti

CPU: Intel i5 8400

Oprendszer: Windows 10


Semmi nem fut a háttérben. Mindent, amit lehet kikapcsoltam. Levettem a grafikát teljesen. Külföldi oldalakon látott javaslatokat is kipróbáltam már, de azok sem segítettek. Futtattam már rendszergazdaként is, de az sem volt megoldás.


Nem FPS problémám van, az FPS-t ugyan nem látom, de 50-60 közt mozoghat, elég "folyékony" a játékmenet, de az első pici akadásnál kidob a játék a desktopra minden hibaüzenet nélkül.


Érdekesség, hogy megvan a Battlefront I is, ott viszont ugyanezzel a konfiggal soha nem volt problémám, pedig állítólag csak nagyon minimális gépigény különbség van a két játék közt.


Valaki tapasztalt hasonlót? Esetleg talált rá megoldást?


Köszi a segítséget!



2021. jan. 18. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Túl vannak terhelve a szerverek, mindenki egyszerre szabadult rá a játékra, mikor EPIC Store-on ingyenes lett.
2021. jan. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam eleinte, de single player módban is fennáll a probléma sajnos.
2021. jan. 19. 10:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!