Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan legyek jobb lolban?

Hogyan legyek jobb lolban?

Figyelt kérdés
12-es szintű vagyok, nyáron kezdtem, de majdhogynem 3-4 hónapig nem is jatszottam komolyabban. Mostanában elkezdtem használni unaloműzés képpen, kicsit fejlődtem mióta elkezdtem jatszani 'komolyabban', kevesebbszer halok meg, több szintre vagy mire felmegyek meccs közben. Még mindig gyengének érzem magam sok játékoshoz képest. Valami javaslat?

2021. jan. 19. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Tanulj a profiktól, nézz oktatóvideókat. Próbálj nem kevesebbszer hanem semennyit halni. Egyébként ha hobbilolos vagy nem fogsz fejlődni. Olyan van, hogy valakinek nincs ideje játszani csak max 1-2 meccset egy nap vagy annyit se, de ha hetente 1-2szer játszol nem fogsz semmit sem tanulni.
2021. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Inkább csajozz mert ráfüggsz. Emiatt ( is) hagytam ott az exemet meg azóta másik 2 csaj is. Jobb volt a lol mint a p.na.
2021. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2021. jan. 21. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Akkor nem szóltam, de legalább örülni fognak neked a kockák. :D
2021. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Amit írtak oktató videók, rengeteg gyakorlás egyszemélyes módban, illetve válassz ki 1 területet, amit csinálni akarsz, support, adc stb. Ha megvan milyen területre akarsz koncentrálni, utána jöhet 2-3 hősből álló csoport, amivel megtanulsz játszani az adott ösvényen. Hiába minden counter pick, ha nem tudsz játszani az adott hőssel és fordítva is igaz, lehet bármilyen papíron combos az ellenfél választása, ha te jobban irányítod a hősödet.


Sima meccs általában a legnehezebb, mert nincs csapat és sokszor a veterán játékosokat is bedobál (akár melléd, akár ellened).


A másik, tanulj meg last hitelni, te öld meg a minionokat (még akkor is, ha support akarsz lenni és nem kell lecsapnod őket). A pontos egér célzás nem egyszerű, de lehet külön gyakorolni is, régen pl sokan osu! -ztak, zeneszám + hozzá a célzott kattintás.

2021. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!