Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem Forza H. 4-gyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Letöltöttem Win10-re a játékok, de amikor elindítom azt írja ki, hogy frissítsem a videokártyám driverét. Utána néztem a neten, hogy ez mi. Megtaláltam, hogy kell frissíteni, frissítettem, de mostmár ezt nem írja ki hanem egyszerűen kicrashel (nem tudom, hogy kell írni) magyarul kilép a programból, mintha nyomtam volna egy Alt+F4-et. Ilyenkor mi a teendő, mit csináljak?

2021. jan. 20. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy amiatt crash-el. Mennyi RAM-od van? Mert 8 az ajánlott, de 16 GB alatt rendszeresen összeomlik így is.
2021. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Leírod a konfigodat?

Mert elég nagy gépigénye van a FH4-nek és lehet, hogy nem fogja bírni a géped. Ha ez a baj, akkor kérj visszatérítést a microsoft-tól.

2021. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

16 gb RAM

Windows 10 Pro

NVIDIA GeForce Gtx 1050 Ti

Intel Xeon Dual 3.00 GHz (2db)


Kell még valami?

Csak azért mertem letölteni mert eddig minden játékok elbírt (Sea of Thieves, Asteoneer) simán. De emellet viszi a PhotoShop, PremierePro, Illustrator és társait.( van egy ilyen csomagom)

2021. jan. 20. 11:46
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Megveszed eredetiben és menni fog.
2021. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mit vegyek meg eredetiben? A Forzát? GamePassből töltöttem le!
2021. jan. 20. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csekkold a microsoft store-ban a game passot, hogy érvényes -e. A géped alapján nem kéne, hogy különösebb probléma legyen, de a felbontást 1080-ra rakd és húzd le mediumra a beállításokat, mert lehet, hogy nagy a forza a 1050-nek ultrán.
2021. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezt a csekkolást úgy is meg tudom nézni, hogy egy másik GamePass-os játékot megpróbálok elindítani?

És, ha működik a de a Forza még mindig akkor mit csináljak?

2021. jan. 20. 14:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a game passod, érvényes, más játék elindul vele, akkor nem azzal van a gond. Nézd meg a storeban a frissítéseket, hátha a Ms most adott ki egy frissítést. Ha ott nincs semmi, nézd meg a kártya drivereit, hogy azok is frissek-e. Ha ott sincs probléma, akkor nincs más hátra, mint újratelepíteni a játékot. Már nekem is volt ilyen, más játékkal (GTA 4), hogy beléptem, az első mission elindult, aztán kidobott, nagyjából 4-szer csinálta meg. Elegem lett, fölmentem a steam-re és újratelepítettem. Ez megoldotta a problémát. Lehet, hogy félre ment valami a telepítésnél, próbáld meg.
2021. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!