Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SeeMTA unban?Lehetséges-e...

SeeMTA unban?Lehetséges-e vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok,kibannoltak véglegesen a seemta v3 ról leirom mi történt velem:A kocsimmal mentem és belémjöttek kb 200 al nonrp sen szemből,elmentem megszerelni oké,meg is volt aztán kb 5 perc múlva megálltam az útmellé és újra belémjöttek csak hátulról.

Vissza szerettem volna menni sf be hogy megint megjavitsam,aztán újra belemjött egy ember úgy hogy átvágta a kanyart majd meg akartam volna fordulni a kocsimmal de aztán egy másik jött belém csak hátulról,a kocsim totálkáros lett meg is haltam és egyik se fizette ki a kárt.

És most jön a szivatásnak a szivatása mert utána le akartam dolgozni hogy megjavitsam a kocsim és most én mentem bele egy civil rendőrbe véletlen mert már kész voltam idegileg.

Felre is álltam az áruszallitóval kB 10 méterrel arrébb de bevittek a börtönbe mert szerintük elhajtottam de nem hanem csak félre akartam állni egy normálisabb helyen mert az sf s alagútban történt,de szerintük én elhajtottam pedig nem,és ezért kaptam kB 90 percet 16 ezer dolláros büntetést.

Végül beirtam ooc be hogy "10 éves csicskák" mert nekem a telomat meg a rádiómat is elvették a másik börtöntársamnak meg nem,egyből jött is az admin,ki is tiltottak örökre

Ezek után irjak unbant?


Komolyan én most jöttem vissza a szeróra megint,3 éve regisztráltam és talán évente vagy fél évente szoktam felnézni,de nem is szoktam maradni csak 1 2 hétig a sok idegeskedés miatt meg azért mert hamar függővé tesz és nekem nem ez az életem,de akkor is még ekkora szivatást nem kaptam.

Azt nem értem miért kell ennyire megsertődni,ennyire komolyan venni mindent amikor tudják jól hogy mindenki nonrp sen közlekedik,még ők is(de én meg is álltam és akkor ilyen dumával jönnek hogy ez szabálysértés pedig én megálltam csak biztonságosabb helyen),meg hogy miért élik ki a hatalmukat miközben ezeknek a személyeknek nincs is nagyon életük és csak a seemta ban valakik tudják jól hogy mindenki nonrpsen közlekedik sajnos pedig régebben nem ezt tapasztaltam 1 éve hogy majdnem minden szájjal telenyomott pp s átvágja 200 al az utakat meg szembe közlekedik amikor tudják jól hogy bárki jöhet szembe is meg bármi történhet mert a szerver az mindig fullon van playerekkel(tehát akkor ez az egész komolynak tünik de igazából mégsem az mert mindenki baszik az rp re közlekedésben)

És az admin is miért bannol ki örökre amikor tényleg megszivattak és csak annyit írtam hogy 10 éves csicskák mert még a rádiómat meg a telomat is elvettek amikor másnak rajtam kívül 2 embernek nem

Írjak ub t vagy inkább hagyjam mert kőszivüek az adminok és úgyis leszarják az unban kérelmem?



2021. jan. 23. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanezt írd le a feloldási kérelemben, és reméld a legjobbakat. Ezek után pedig tanuld meg a dühödet kezelni, mert sok admin istennek hiszi magát attól, hogy egy kis hatalom van a kezében. És olyankor akkor sem lesz igazad, ha amúgy igazad van.
2021. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
A leírásod alapján abszolút jogos a bannod, tanulj meg viselkedni közösségben. IRL sem mondod a rendőrnek hogy "10 éves csicska".
2021. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ne aggódj én tudok viselkedni a közösségben csak sajna az ember hibázik tudod?Nem kéne ilyen komolyan venni az egészet és 10 éves bant osztogatni egy 1000 perces jailbol is teljesen ugyanannyit tudok tanulni mint egy 10 éves banból.
2021. jan. 30. 18:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy tűnik a leírásod alapján, hogy tudod kezelni a dühkitörésed, és hogy tudsz közösségben játszani. Általában egy ooc szidásért nem szoktak senkit permázni a szerverről, biztosan volt más oka is. Gondolok itt pl: Az admind előtt flegma voltál/káromkodtál/szidtál, és/vagy akár az admint is minősítetted. Én személyes véleményem, hogy nem adnék neked UB-t.
2021. febr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Képzeld el az a vicc hogy nem volt más ok erre,az adminnak amikor egyből jött tökre kedves voltam,még be is vallottam neki hogy hibáztam,de nem nagyon érdekelte,ugyanúgy ment a 10 éves ban
2021. febr. 8. 10:07
 6/9 A kérdező kommentje:

És te miért nem adnál ub-t?Nem mindegy hogy a v3 on vagy a, v3 lv n játszom?Ugyanaz mindegyik és még ez a 10 éves ban egy ilyen szövegért egy jailt sem ér,mert én átmentem az lv re ami ugyanaz mint a v3 csak más a mapha,és ott érdekes hogy tudom kezelni a dühkitörésem ha van is

Csak egyszer történt meg és már ment a 10 éves ban egy darab szövegért,úgy hogy egy jailom sem volt és az ember hibázik,szóval igazából semmit sem ér ez a 10 éves ban,mert a jaillal is ugyanannyira meg lehet bánni de ezt én hiába mondom

2021. febr. 8. 10:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak teljesen igaza van a kérdezőnek. Szerinted ilyen játékkal hány évesek játszanak legtöbben? 7-11éves. És sajnos jó pár admin sincs 14 éves sem. TS re emlékszem valami miatt behívtak, aztán behúztak valami szobába várakoztam...majd egyszer csak be jött egy admin aztán el kezdett beszélni én meg kicsit el röhögtem magam.. Kérdezte mi olyan vicces. Mondom semmi, csak ez a cincogás bántja a fülemet, kicsit lejebb veszem a hangerőt.. Erre puff ban. Szóval ne nagyon foglalkozz vele. Van másik szerver is.
2021. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Engedd el.. Én kb ezen nőttem fel, 5-6 éven át játszottam vele a semmiért. Csak az idegeskedés. Kb 2019 nyarán azért kaptam a perma bant a seemta v3-ról, mert mivel a szerveren semmivel nem tudsz pénzt keresni így a PD-n belül egy srácnak összesen 180 ezer dollárért megnéztem, hogy körözött-e a kocsija és kitöröltem, majd perma ban-t kaptam szinte úgy, hogy mintha süket lett volna a főadmin mikor kérdezgettem, hogy most korrupt rendőrt miért is nem lehet RP-zni? Szűrni pedig nem próbálják csak akikre már konkrétan rajta csaptak azt cseszik ki. Pedig nem egy RP szerveren vagyunk?? IRL is van korrupt rendőr sajnos -.-".. Tényleg engedd el, ezerszer jobb játékok van amik jobbak barátokkal csak találd meg ami passzol hozzád(tok).. Egy igazán begyepesedett gondolkodású, lelki sérültekből álló közösségbe nem fogsz tudni beilleszkedni normálisként. Jól tetted, hogy lecsicskáztad őket, mert azok. Élettelenek és a sok kudarcból eredett elégedetlenséget valahol valakin lekell vezetni. Mind az adminoknak mind az ott játszó embereknek. Hagyjad, egy percet sem sajnáld, mondom úgy, hogy még énis vissza nézegetnék, de rájövök, hogy minek? Csak az lenne mint múltkor feloldották a szerver szídásomat amit hírdetésben tettem meg ( nagy mázli volt ) kb 5 perc sem kellett kaptam is 2 hónapra bant, mert IC sértegettem rendőrt (????). Sokkal jobb lesz az idegrendszered ha elengeded csak garantálom, kár oda vissza könyörögnie magát az embernek! :)
2021. febr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, csak írj egy UB-t és meglátod, nem vesztesz vele semmit.
2021. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!