Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy szerezhetek honort és...

Hogy szerezhetek honort és PvP felszerelést Battle for Azeroth-ban?

Figyelt kérdés

2021. jan. 25. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Random esik arena játékokból illetve heti küldiből. Vendor nem volt BFA ban
2021. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Küldetést hol tudok felvenni?
2021. jan. 25. 17:50
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nincs vendor, akkor a honort, conquestet nem is lehet elkölteni?
2021. jan. 25. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen egy küldi hanem egy heti cp ből össze adódott egy küldi amiből random választottál itemet meg egy láda abban is volt. de törtön szerintem egyik sem működik
2021. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De ezt a heti dolgot hol tudom felvenni?

Korábbi kiegészítőben pl rare mobok ölésével kaptam honort, amiből viszonylag gyorsan össze lehetett szedni egy teljes pvp szettet

2021. jan. 25. 18:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Boralusban van a vendor (allin)de térképen meg is van jelölve. De rare mobok sosem adtak honort legionban mint mondtam tört szerveren fingom sincs
2021. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Vendortól tudom felvenni a questet?

A Pandariában volt ez, hogy ellenséges frakció rare mobjai dobtak egy tárgyat, amit be lehetett váltani 250 honorra. Abból pár nap alatt megvolt egy alap pvp gear.


De azt olvastam most, hogy BfA-ban ha győzök Bg-n, azért is kapok egy itemet, napi 1-et. Full zöld cuccban, viszont nem látnak szívesen BG-n.

2021. jan. 25. 19:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Múltkor is beléptem BG-re és a többi játékos kizavart, hogy 100k hp alatt ne jöjjek BG-re
2021. jan. 25. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!