Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok offline telefonos...

Tudnátok offline telefonos játékokat ajánlani androidra?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amiről levehetem a szemem, ha épp másra is figyelnem kell, és nem köti le teljesen a figyelmem. Kb mint a kártya, vagy a keresztrejtvény játékok

2021. jan. 28. 06:54
 1/1 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem szedsz le egy emulátort és játszol snes, meg nes rpg-ket. Azok körökre osztottak, nem kell rájuk folyton figyelni. Vagy tölts le egy SCUMMVM-et, azon meg egy halom pc-s játék elfut, szintén körökre osztottak, vagy mászkálósak, kalandjátékok, point & click stb... Nem értem az embereket. Brutál számítógép kapacitású telefonok vannak a kezükben és még mindig ócska appokban gondolkoznak! Én Teamviewer-en keresztül a telefonomról a SAJÁT PC-men található játékokkal játszom! (pl baldurs gate)
2021. jan. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!