Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan játék, amivel lehet...

Trichard2001 kérdése:

Olyan játék, amivel lehet pénzt keresni, ha okos vagy?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint a póker meg a blackjack (lapszámolás). Lényeg, hogy a stratégián van a hangsúly, nem az ügyességen. Tehát nem lövöldözős, meg autóversenyzős játékokra gondolok...

2021. jan. 28. 07:10
1 2 3
 1/26 Noren1989 ***** válasza:
90%
Szerintem sokkal biztonsàgosabb e-sportolni és nézősereget toborozni.
2021. jan. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
E-sportoláshoz erős gép kell, jó perifériák, internet és persze tehetség. Ez mind már meg kell hogy legyen, hogy vidd valamire. Mint mondtam stratégiai játék érdekelne, amihez elég ha van eszed.
2021. jan. 28. 08:21
 3/26 anonim ***** válasza:
45%

"Mint mondtam stratégiai játék érdekelne, amihez elég ha van eszed."


Nem gyanús egy kicsit hogy van sok nagy tudású tudós, kutató és feltaláló, akik azon dolgoznak, hogy a világ innovációival előálljanak, olyan dolgokkal foglalkoznak, amit mi átlag földi halandók fel sem fognánk, ennek ellenére még se nagyon van halmazmetszet köztük és a pókerkirályok között.


Szóval a kijelentés alapvetően nem igaz hogy "Mint mondtam stratégiai játék érdekelne, amihez elég ha van eszed.".

2021. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%
Ha létezne biztos módszer, a világ összes matekzsenije átnyergelne kaszinózásra. Még a blackjackkel milliókat kaszáló hírességek, mint Edward O. Thorp és Arnold Snyder is beismerték: azért sikerülhetett nekik, mert baromi nagy szerencséjük volt. Miután Don Johnson megcsinálta a legendás 15 milliós kaszálását, három éven keresztül csak veszített. Nincs biztos módszer.
2021. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%

Sakkon kívül olyan ami népszerű is, kétlem. Ügyesség még ahhoz is kell, csak nem mechanikailag. Természetesen ott sem jönne semmi azonnal, még az amatőrök között is izzadnál mint a ló.


Egy lehetőséget tudok elképzelni, valamilyen feltörekvő, nem annyira elterjedt játék mögé beállsz, amiben látsz potenciált és baromi magas szinten megtanulod játszani, majd segíted népszerűsíteni. Ehhez is hosszú évek kellenének, hisz a fejlődésnek van egy íve, és benne van az a rizikó is, hogy széles körben soha nem terjed el.

2021. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

3-asnak és 4-esnek nem egészen jött le, mire gondoltam. Bár én fogalmaztam rosszul... Szóval olyanra gondolok amiben csak gondolkodni kell, DE persze minden játékot meg kell tanulni, nem elég hogy eszes vagy.

5-ös, sajnos sakkban nincs elég pénz :/ Lol-ra, dotára gondoltam, de évek mire megtanulod azokat profin játszani, mivelhogy több mint 100 hős és vagy 10000 kombó van.

4-esnek meg mondom, hogy matematikailag 1-2%-os előnyöd van a kaszinóval szemben, ha tudsz számolni. Ha csak szerencse lenne az egész, nem tiltanák ki a számolókat a kaszinókból. Ajánlom nézd meg a 21 c. filmet, az erről szól.

2021. jan. 28. 11:36
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Sakkban ne lenne pénz? A nevesebb tornákon több tízezer dollárt lehet keresni ha az első 5-ben benne vagy és ez csak egy torna. De igazad van, sakkban nincs elég pénz.
2021. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%
Ha tényleg okos vagy, akkor nem játékkal akarsz pénzt keresni, hanem elvégzel egy jó egyetemet és dolgozol egy jó cégnél, vagy alapítasz egy céget, vagy kutatóként dolgozol stb.
2021. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#7 nem mondtam hogy nincs benne pénz, csak pókerhez viszonyítva nagyon kevés.

#8 választ kértem, nem véleményt, egyébként egyetemre megyek csak azalatt az 5 év alatt míg elvégzem jól jönne egy is pénz.

2021. jan. 30. 17:27
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

"kérdező kommentje:

#7 nem mondtam hogy nincs benne pénz, csak pókerhez viszonyítva nagyon kevés."

A pókerben sincs olyan nagy pénz mint ahogy hiszed.

Egyetem mellett pokerbol tartottam fenn magam, egy top online játékos évi 100-500 ezer dollár között tud keresni, a két három legjobb is max 1-2 milliót.

Persze ez sok pénz, de erre a szintre eljutni is rengeteg idő és keveseknek sikerül.

Doug Polk mondta még hogy maximum 10-15 olyan self-made pókeres van akinek legalább 5-10 millió dollár megtakaritott pénze van.

A legtöbb tv-ben látott nagy versenyen a profik stakelve vannak és a beulojuk 10-20%-a saját pénz, a többi befekteto.


Amúgy a backgammon hasonló játék, de abba se hiszem hogy túl nagy pénz lenne.

2021. jan. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!