Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki lehet valahogy váltani a...

Ki lehet valahogy váltani a fegyver tartozékokat (unlock) CoD Modern Warfare/Warzone-ban? több lenn

Figyelt kérdés

Tudom hogy kell kiváltani, tehát menni kell az adott fegyverrel, és gyilkolni, feladatokat teljesíteni stb, aztán mindig unlockol valamit, mondjuk optikát, hangtompitot, válltámaszt stb. Namármost, én nemrég kezdtem játszani, tehát nekem még nincs majdnem semmim, a store-ban vettem mondjuk már fegyvereket, de csak a legendás, epic stb fegyvereken vannak kiegészítők, és csak azok vannak, nem lehet mást állítani. Én pedig szeretnék egy jó ütős loadout-ot összeállítani, de ezek nélkül nehéz lesz...

Tehát a fő kérdés az, hogy ki lehet-e váltani másképp a fegyver kiegészítőket? (mondjuk pénzért, cp-ért, vagy bármi másért?)



2021. jan. 28. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. A fegyver szintjét növelni kell ahhoz hogy, minden tartozék elérhető legyen. Amit a storeban veszel, nem több egy skinnél.

A CoD nem pay to win játék. Csak kozmetikai cuccokat lehet venni pénzért.

2021. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

attól nem lesz pay to win ha unlockolom a fegyvert lol

Csak akkor egyből tudnák jó loadout-okat összerakni, most nagyon sokat kell játszani hogy akár egy jobb optika összejöjjön, nekem meg nincs időm annyit játszani...

2021. jan. 29. 16:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Játszani kell vele és kész. Ha neked nincs rá időd akkor nem a te játékod vagy keress olyat amivel pénzel tudsz fejlődni.
2021. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!