Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Unibeten megéri pókerezni?

Trichard2001 kérdése:

Unibeten megéri pókerezni?

Figyelt kérdés
Kifizetéseket megkapod? Ha igen, mennyi idő alatt? Csalók milyen arányban vannak (póker szoftverekre/stackekre gondolok)?

2021. jan. 30. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
stake-re gondoltál? se a szoftver, se a stake nem csalás
2021. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A pókerbot kurvára csalás lol. Arra gondoltam amikor többen összejátszanak.
2021. febr. 3. 08:39
 3/9 anonim ***** válasza:
azt nem úgy hívják. és, ha ilyen kérdéseid vannak a Unibetről, akkor szerintem számodra SEHOL sem fogja megérni, egyelőre. Menj, és tanulj meg először pár dolgot.
2021. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, egyetértek a 3-assal, előbb tanulj meg pár dolgot, mielőtt lol-ozol. persze, hogy a pókerbot csalás, te szoftvereket írtál, ami elég tág kategória. a kérdésedből és a reakciódból is látszik valóban, hogy elég kevés fogalmad van, és azt gondolod, hogy nagyon tisztában vagy a dolgokkal, mert hallottál pár fogalmat, amivel dobálóznak. ez a kettő így különösen veszélyes (a pénzedre nézve), így én sem ajánlom, hogy bárhol valódi pénzzel elkezdj játszani, amíg nem teszel bele elég munkát. persze, ha a pénz nem számít, akkor mindegy, de gondolom nem ezért tettél fel kérdést.
2021. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt, de az Unibetről is mondanátok egy-pár szót?
2021. febr. 5. 14:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit akarsz róla tudni? Alacsony a rake, nincs HUD használat, szar a forgalom, de elég soft.
2021. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mi az hogy elég soft?
2021. febr. 7. 11:44
 8/9 anonim ***** válasza:
béna a játékos állomány a többihez képest.
2021. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

de, ha nem tanulsz, nem vagy tisztában a poker alapvető elméleteivel, akkor azok is lehúznak a picsába.


pot:odds, feltételes odds, outok számolása, ilyeneket minimum tudnod kell, másképp csövesz van a pénzednek pillanatok alatt.

2021. febr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!