Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 135dec hibakódot írja...

Sims 4 135dec hibakódot írja ki, miért?

Figyelt kérdés

Nos, igen ez egy tört változat. Próbáltam több féle fajtát is. A lényeg win 10-em van, ezt a hibakódot küldi folyamatosan :135dec40 3fbbecd0

Egy másik gépen teljesen jól működik, de mivel az egy régi gép nem azon szeretnék játszani.

amiket próbáltam:

vc++ letöltése (összes verziót x64-ben valamint x86-ban is)

a vírusirtó kikapcsolása, és kb mindent amit ez ügyben írtak.


Nemrég lett újratelepítve rajta a windows, azelőtt működött rajta a játék.


Remélem valaki tudja rá a választ!



2021. febr. 2. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Ezt a torrent oldalon kell megkérdezni és nem itt. Ki tudja milyen buher verziód van. Kérdés jelentve.
2021. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok :D "buher" XDDDDD ennyire kíváncsi vagy FitGirl
2021. febr. 2. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Akkor nálad van a geb.sz. Én is azt használom és nekem nincs semmi bajom vele. :D
2021. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Épp ez a kérdés, hogy mi lehet a baj
2021. febr. 2. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Tölts le egy új számítógépet, azon ki tudja, menni fog :D
2021. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha még most sem működik és nem feltétlen van szükséged a legújabb Sims verzióra, akkor tölts le egy régebbit, mert elméletileg a legutóbbi update miatt van ez
2021. febr. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg torrent oldalról szedted le. A torrentek néha hibásak tudnak lenni (tapasztalatból mondom..) Próbálj meg minden részét kitörölni a játéknak (a fájlokból is) és egy másik verziót tölts le, hátha az működik..
2021. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem lehet, hogy az a baj, hogy nincs uTorrented? Tudom hogy ez egy hülye kérdés, mert asszem csak így lehet torrentezni...
2021. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!