Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » War thunderben hogy lehetnék...

U.A.É. kérdése:

War thunderben hogy lehetnék jobb?

Figyelt kérdés
NAGYON idegesít hogy iszonyat bena vagyok. Hallgatózok és hasznáok távcsövet. De basszus így sem megy! Biztos velem van a baj mert a tiger e vel azért lehetne csapatni! De akkor én nekem miért nem jön össze SEMMI. Iszonyúan csalódott vagyok valahányszor nekiülök egy játéknak. Es ha lehet akkor kultúrált megfogalmazott választ szeretnék kérni mert csak az építő jellegű kritika érdekel. Vagy tipp. Mit tudom én.
2021. febr. 3. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk én csak repcsiztem benne, de az ilyen játékokról elmondható pár dolog


1, IQ kell hozzá, anélkül bszhatod

2, tudni kell célozni. a célzás nem abban áll, hogy egy 4000forintos genius egérrel a 200forintos tescos egérpadon szarakodsz. a célzás azt jelenti, hogy képes vagy 220ms alatti relfexekkel lőni, bármilyen játékban, pontosan. Legyen az CS, vagy bármi más. Képes vagy trackingelni az ellenfeleket, pontosan.

3, kitartás

4, nagyon jó mentális állapot

5, meglévő taktikai, és játékmechanikai ismeretek. nézz streameket, olvass a témában, stb.


Ha folyamatosan béna vagy, 1000 lejátszott óra után is, akkor valószinűleg


a, tehetségtelen vagy

b, nem megfelelően gyakorolsz

2021. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Jó látni hogy valaki komolyan vette a kérdésem
2021. febr. 3. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:

A klasszikus módban játszol, vagy esetleg szimulációt?

Ha előbbit, akkor érdemes nem sok tier 1, tier 2 tankokkal menni, így az ellenfelek se erősek, illetve sok tankkal 1-2 lövés a másik tank.

Figyelned kell emellett a löveg típusára is. Egy heavy tankot melyikkel lövöd ki, vagy melyik löveg penetrál, melyik nem.

Ha nagyon az elején vagy és nem megy, válassz egy jobb tankot és campelj (mindegyik mappon vannak jó helyek), ahol csak annyi a dolgod, h csak lősz. Főleg a low tier csatákban.

Szimuláció pedig komplikáltabb, oda tényleg rengeteg cikket kell olvasni, videókat nézni, egész mapot megismerni, tudni, h egy tanknak lb mennyi idő mire egyik-másik helyre ér.

2021. febr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Realisztikusat játszom. 16 os szintű vagyok és úgy kb 5.3-5.7 nél tartok a németeknél.
2021. febr. 7. 15:09
 5/5 A kérdező kommentje:
De köszönöm a választ!
2021. febr. 7. 15:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!