Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bionicle Heroesban Vezon...

Bionicle Heroesban Vezon legyőzése után miért csak vele lehet lenni, és a többi Pirakával már nem?

Figyelt kérdés
Vagy velük is lehet lenni csak én nem találom hogyan kell?

#PC játék #Bionicle #Bionicle Heroes #Vezon
2021. febr. 4. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Velük csak a legyőzésük után lehet játszani, de csak addig, amíg Vezont is legyőzöd. Utána ő leváltja a többieket, mert ő egyszerre képes megnyitni a többi Piraka rejtett területeit és a sajátjait is, így a többi Piraka már nem szükséges a pályák teljesítéséhez.
2021. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nekem is világos, de attól még élvezetes lenne ha a többi Pirakával is lehetne játszani ugyanúgy.
2021. febr. 5. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek, de a készítők valószínűleg feleslegesnek érezték. Vagy talán a játék szoftverében volt valami korlát, hogy egyszerre hány karakterrel lehetett játszani, és lehet, hogy nem volt idejük ezt kijavítani. A játék egyébként is meglehetősen egyszerű és összecsapott, mert nem volt sok idejük a fejlesztésre. Szerintem lehetséges, hogy ha több időt kaptak volna rá, jobban ki tudták volna bővíteni. Mert a kész játékban még arra sem volt idejük, hogy az irányítható Vezon modellt rendesen kidolgozzák.
2021. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!