Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudnám letölteni a The...

Honnan tudnám letölteni a The Sims 3 Világ körül 2. 0.86. 002002 vagy a 2.9.10. 007002 verziójának crackjét ingyen?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Sims 3 alapjátékot és az működött.Amikor letöltöttem a Világ körül kiegészítőt telepítésnél kiírta,h.frissítsem az alapjátékot.Sikeresen frissítettem is.Aztán Feltelepítettem a kiegészítőt és nem indult a játék.Megjelent,h. rendelkezésre állnak új frissítések.És frissítettem a Világ körült is.Akkor elindult a játék,de kidobott valami olyasmit,h. helyezzem be a lemezt,meg hogy a hitelességet nem sikerült ellenőrizni.Ezért gondolom,h. crackelni kellene,eddig rengeteg helyen találtam crackeket,de egyiket sem sikerült letöltenem.
2010. aug. 16. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Crackhez nehéz huzzájuktni, én is alig szoktam találni a The Sim 2-es kiegészítőkhöz... Torrentel keress rájuk, hátha úgy találsz jót.
2010. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen!Elég nehéz hozzájuk jutni.Én már tegnap óta keresgélek.És rengeteg oldalt végignéztem.Az a baj,h. végül is találtam,de nem sikerül letöltenem.
2010. aug. 16. 13:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem sikerült!:)
2010. aug. 16. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!