Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pubg mobile, tipp a győzelemhez??

Pubg mobile, tipp a győzelemhez??

Figyelt kérdés
Légyszi adjatok pubg tippeket! Az a helyzet, hogy másfél éve játszom, és állandóan lelőnek. Általában 2-10 helyezést szoktam elérni. Hogyan lehetne végre enyém a chicken dinner?

2021. febr. 6. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Soloban vagy csapatban?
2021. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Solo
2021. febr. 7. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
A végén én általában kivárom amíg kiszúrom a megmaradtakat aztán leszedem őket egy hirtelen támadással,de ha egymást csépelik olyankor kivárás...
2021. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

amikor már kicsi a kör, a fő fegyveredre tegyél fel hangtompítót (suppressor), így ha lőnöd kell, nehezebben fogják beazonosítani a helyzetedet.

ahogy szűkül a kör, mindig gondosan mérd fel, hol lesz a következő fedezék, ahová menekülhetsz. ha túl feltűnő helyről kell továbbmenned, dobálj szét néhány füstgránátot, figyelemelterelésképp, vagy hogy nem látható utat biztosíts magadnak (füstgránátból amúgy sosem elég).

ami csak van nálad serkentő szer, nyomd magadba ezerrel.

ha már csak hárman vagytok, lapíts, mint sz*r a fűben. nagyon figyelj, amikor az utolsó ellenfeled lelövi az utolsó előttit. ezzel elárulja neked a pozícióját, míg ő nem tudja, te hol vagy, ez nagy előny. ugraszd ki a fedezékéből, dobj oda gránátot.

és tanulj meg lőni a közelharcra való gépfegyverekkel.

2021. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Moonwalker válasza:

Rejtőzködni kell sokáig , amig a többségük meg nem hal

Aztán ha kiesel a repülőgépből ,akkor nem a legnépszerűbb pontokra kell menni rögtön

Vagy csapatban jobb játszani .

2022. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a pálya szélén landolok,ott tele szedem magam minden jóval és fokozatosan haladok a pálya belseje felé, ahol hallom hogy lőnek odamegyek, mivel tudom hogy akkor az egyik meghalt, a másik meg sebesült, de ha nincs ilyen akk. csak haladok és irtom aki velem szemben jön. Mire a kor közepere erek le is csökken a terület és már van 5-6 killem. Eleinte top 20-top 2 helyezéseim voltak aztán letöröltem és most valami oknál fogva nincs olyan, hogy ne lennék top 1 vagy top 10-ben. Tegnap óta kb 15 meccset játszottak és abból kb 11-ben első voltam, a többiben vagy top 10 vagy azon kívüli
2022. jún. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!