Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 ben, hogy lehet beállit...

Sims 4 ben, hogy lehet beállitani, hogy a családfánál látszódjon mindenki?

Figyelt kérdés
Láttam sok videóban, hogy egy anyukánál ott volt a gyerekei, unokái de a gyerekei párjai is és azoknak a szülei is stb...de nálam csak a gyerekek meg annak a gyerekei vannak még a férje sincs ott és ezt hogy tudnám beállitani? Van Mc Commandom is ha ott lehet...

2021. febr. 10. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
ez a tört verzió hibája, megveszed eredetiben, majom, és menni fog
2021. febr. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
#1 Ha segíteni nem akarsz, akkor inkább hallgass. Menj és vedd meg te eredetibe...
2021. febr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
És hogy segítsek, zsenike? Vásároljam meg neki és küldjem el postán? Vagy...?
2021. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha a problémára nem tudod a választ, legalább az igét ne hirdesd itt. Senkit nem érdekel hogy eredeti vagy tört játékról van szó...
2021. febr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1es biztos neked van annyi pénzed, hogy játékokat vegyél én jelenleg örülök ha van net a munkához meg kaja az asztalon :)
2021. febr. 11. 16:08
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
A kaját legalább pénzért veszed meg?
2021. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
#4 de érdekel, mert ha a gyakori egy warez-boy tanya lesz, a hatóságok előbb-utóbb le forgják vágni a netről
2021. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

#7 Drága hetes ne prédikálj megint... Senkit nem érdekelsz. Menj perecet árulni...


Illetve honnan veszed hogy neki tört verziója van? Mert eredeti példányban sosem fordulhatnak elő bugok szerinted? Sőt van hogy néha épp a tört a bugmentesebb verzió(igaz ez ritka). Szóval ha abból indulsz ki hogy mindenkinek tört játéka van, akkor keress másik oldalt ahol prédikálhatsz.

2021. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok itt, hogy az általad irányított sim egyszerűen nem ismeri a családfa bizonyos személyeit. Nem tud róluk, hogy úgy mondjam. Ha valahogyan megismeri, találkoznak, akkor gondolom megjelenik a személy infós paneljén, hogy unokatesó, nagybácsi vagy ilyenek. Még sosem jutottam olyan messze, hogy ilyesmikkel kelljen foglalkoznom. Mindig beleuntam hamar, sosem lett nagyszülő a simem.
2022. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!