Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kezdjek ennyi pénzzel?...

Mit kezdjek ennyi pénzzel? (Sims4)

Figyelt kérdés
Egy csajjal kezdtem orvos lett, aztán hozzáment egy orvoshoz és lett 2 gyerekük blabla, megvettem a pénzfát mikor még kevés pénzük volt de amint volt elég meg is halt a pénz fa.(De nem bánom van még jó pár mag belőle de azokat nem akarom használni.) Már mind kettő gyerek felnőtt és kiköltöztettem, el is osztottam a pénzt, hogy az öregeknél is van vagy 900.000 a fiúnál is meg a lánynál is akivel tovább játszok. Sőt a csajnál csak egyre gyűlik mert jelenleg már 1,527,191 Simoleon van. Már mind 3 családnak összesen 2 napon át épülő (külön-külön) luxus házat építettem és egyszerűen nem tudom elkölteni. Van valakinek ötlet, vagy írhatom be a /Money kódot?

2021. febr. 11. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rakd félre a számlákra :D
2021. febr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a játékban a számlákra. Szoktak jönni értesítések, hogy be kell fizetni.
2021. febr. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél kályhát és ott égesd el a pénzt. xDD Vagy tábortűznél ha veszel azt a kertedbe. :D


De komolyan, meg lehet csinálni ezeket. 5 vagy 10 ezer simelon megy el 1 égetéssel ha jól emlékszem.

2021. febr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen már csináltam a kályhásat de sokáig elég unalmas volt nyomkodni ugyanazt a gombot xdd

Számlám meg nincs mert megvettem a számlamentességet. :c

2021. febr. 12. 09:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Ilyen szempontból a Sims-nek nincs értelme. Kezdj egy új családot.
2021. febr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen így kicsit értelmét vesztette, de nem szeretnék új családot mert egy szép családfám van már és szeretném még bővíteni, úgyhogy elvettem a pénzt inkább és úgymond új munkákat is vállaltam így már érdekesebb :)
2021. febr. 17. 14:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tudnak, jótékonykodd el! A gépen tudsz adakozni különböző szervezeteknek.
2022. ápr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!