Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol-ban miért dodgeolnak...

Lol-ban miért dodgeolnak állandóan normál gameket?

Figyelt kérdés
Rankeden még megértem, de normálon nagyon nem. Van, hogy 6-7 gamet dodgeolnak mielőtt meccsbe kerülök, és legjobb az egészben amikor a 6. dodge után még autofillt is kapok, aztán vártam 10 percet arra, hogy végig szenvedjek 20-at. Legalább ilyenkor annyit megtehetne a rendszer, hogy ugyanarra a lane-re dobjon vissza, és ne én szenvedjek azért mert más egy agyhalott f....

2021. febr. 13. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, igazából néha én is szoktam ha úgy van, pl.: én Unranked vagyok, nem szeretek rankedezni, szóval csak normálozok, és aram.
2021. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű, ha a 9 éves nem yasuózhat dodgeol. Ha nem miden van dodgeol/troll picket nyom hogy más dodgeoljon helyette, hogyha nem tetszik az hogy valaki mondjuk ivernezik, dodgeol.

Rankedről megéri a dodge, en abban a pillanatban kilépek rankedről hogy látom hogy valaki lengyel, és nyomatja a jestes du kurwot. Normál gameben egy nam egyszer lehet dodgeolni akkor 5 perc, ha másodjára akkor 10 perc aztán 20 és így tovább.

2021. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!