Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik lehet ez a régebbi pc...

Melyik lehet ez a régebbi pc játék?

Figyelt kérdés

Jópár éve játszottam vele apummal, szóval nem mostanira kell gondolni. Ha jól emlékszem nyulak voltak benne, de elég parán néztek ki, szóval nem ilyen gyerekes játék. Volt egy aréna, és onnan nyílt egy csomó ajtó(esetekben felfelé nyíló rácsos zár, és onnan jöttek ki az ellenségek). Be kellett menni és feladatokat csinálni, vagy legyőzni épp valakit, esetleg egy nagyobb ilyen nyúlféle valamit. Arra emlékszem még, hogy elég sötét volt a játék maga, a színezése és az aréna is. Azért töröltük le annó, mert nagyon sokat kellett hozzá kattingatni az egeret egyhuzamba (valami harcnál amit mindig elbuktam) és ezért inkább kerestünk valami mást, nehogy baja legyen az egérnek, bár visszagondolva elég nagy hülyeség.


Szóval ennyire emlékszem, tudom nem sok, de hátha valakinek beugrik valami xdd a fegyverek asszem pisztolyok voltak meg ilyen fura valamik, de elég homályos az emlék, nagyjából 9-10 lehettem, max kicsit több. (most 18 vagyok)



2021. febr. 13. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Overgrowth - Bunny Rabbit Gladiator Arena Fight
2021. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!