Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segítene visszaszerezni...

Valaki segítene visszaszerezni a Mobile Legends elveszett accountomat?

Figyelt kérdés
Ehhez szükség van a következő adatokra, amelyeket nem tudom hol lehet megnézni: Your First and Latest payment receipts (Order number); Order receipt screenshot. Ezeket valahol a play marketben vagy valahol máshol vissza lehet keresni? Valamint ha ugyanerről az eszközről regisztráltam, az "ID number" ugyanaz lesz, mint a jelenlegi fiókomé, csakmert ahogy a jelenlegiről nézem az elveszett fiókomat, nem írja ki? A segítséget előre is köszönöm!

2021. febr. 15. 20:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Hja és bocs, véletlenül rossz kulcsót adtam meg
2021. febr. 15. 20:45
 2/2 anonim ***** válasza:

Vásárlást visszakeresni úgy tudsz, hogy belépsz a Play Store-ba, bal felül bejelentkezel, a baloldali menüből kiválasztod a Fiók fület, felül Vásárlási előzmények fülön látod mit vettél. Ami a nyugtát illeti, az mindig email fiókra megy, ha ezeket a leveleket törölted, az probléma, mert a nyugtaszámokat nem tudod egyébként visszakeresni.

Az ID number a játékon belüli egyedi azonosító kódodat jelöli:

https://www.youtube.com/watch?v=Qa47wluEpOw

2021. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!