Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A destro warlock hogy lehet...

A destro warlock hogy lehet ilyen alul rangsorolt?

Figyelt kérdés

a wowmetán és az icy veins-en szoktam nézni a mythic meg a castle dps ranglistát és a destro warlock nagyon alul van.

Én pve módban sztorizgatok vele és nekem nagyon adja,olyan sebzéseket tol mint az állat.

Miért van akkor még is ilyen alacsony helyen?


2021. febr. 16. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert build-up dps ergó a nagy sebzéseket először fel kell építeni a jelenlegi meta meg gyors azonnali dps-t kíván. Igazából a játék is már erre van építve, raidekben a hosszú fightoknál is állandóan vannak addok amik gyorsan halnak illetve rengeteg lett a mozgás szóval időd sincs arra hogy felépítsd a burstod vagy mikor szükség lenne rá addigra az add már meghal.


Ennek egy oka van. az utóbbi években a játék picit lassú volt. Mind PVE ben mind PVP ben arról szólt a játék hogy megnyomod a CD-ket aztán amíg nincs cdid állt a játék. Túl nagy volt az impactja a cdknék míg a overral képességeknek túl kicsi.


Más szóval volt egy szar rendszer amit a játéktervezők úgy oldottak meg bármiféle kreatívkodás nélkül hogy teljesen felgyorsították ami pár class-t lényegében úgy ahogy van harmadrangúvá/feleslegessé tett. És ez így fog maradni az egész kiegészítőben.

2021. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor ezek a dot-os sebzések a meták mint az affinál vagy a druidnál vagy a shadow priestnél?
2021. febr. 16. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!