Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox series S megfelelő...

Kémiatanár kérdése:

Xbox series S megfelelő választás lenne ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Szeretnék beruházni egy xbox seriesre, elsőként a witcher 2-t és 3-t játszanám ki, viszont olyan infókat hallottam, hogy a legújabb konzolokon nem érhető el a magyar felirat ezeknél a játékoknál. Ez tényleg így van?


(Nyilván nem csak a witcherek miatt vennék xbox-ot, de ezt a kérdést erre szeretném kihegyezni, mert számomra fontos szempont.)



2021. febr. 20. 00:21
 1/3 anonim válasza:
0%
az ikszboksz szar
2021. febr. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti első Xbox és Xbox 360 játékok esetében valószínűleg nem lesz benne a magyar felirat mert azoknak egy egységes nemzetközi változatát tölti le a gép Series konzolon, visszafelé kompatibilisként. A Witcher 2 X360 ezért valószínűleg nem lesz benne felirat, de személy szerint nem próbáltam. A Witcher 3 és az Xbox One játékok viszont ugyanúgy futnak mint Xbox One-on és azokban nincs változtatás semmilyen szempontból (leszámítva, hogy jobban fut az erősebb gépen). Tehát abban benne lesz a magyar nyelv.
2021. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Witcher 3 next gen verzió érkezik majd Xbox Series S és Xbox Series X-re az idei év második felében, amire ingyen updatel a meglévő. Én pont The Witcher3-at játszok Series S-en, a mostani grafikával is élvezhető a játék. Kb 30GB-t foglal most úgyhogy tárhely is marad bőven.
2021. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!