Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki már régóta játszik Forge...

Aki már régóta játszik Forge of Empires-t a nemzetközi szerveren, el tudná magyarázni, hogy hogy is van ez az egész?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen milyen elvárások vannak a játékosokkal szemben a többi játékos és a céhek részéről? Kikkel szemben legyen inkább lojális az ember, a céhtársakkal vagy a barátokkal szemben?

2021. febr. 20. 16:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
A céhre koncentrálj. Bárka normális céheknél elvárás és neked is nagyon hasznos. Emellett ne siess a korokkal, ha a Zeusz, Aacheni, Castel hármas nincs meg level 10 akkora azokra koncentrálj.Közben egy Alcatraz is kerüljön le ha nincs még, valamint egy zsivány rejtekhelyet is szerezz ha nincs. Csináld az eventeket, főleg aminél a támadó seregnek bónuszt adó épületeket lehet szerezni. Röviden ez a "meta" a játék elején. Aztán később bonyolódik kicsit de ha utánajársz gamar ráérzel
2021. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Engem főleg az a része érdekel, hogy ki kivel van... Mert ugye egy céhből akárki eltűnhet egyik napról a másikra. Szóval az a kérdés, hogy tényleg azokat elvárás segíteni, akik céhtagok (momentán), pedig lehet, hogy holnap már le is lépnek, vagy inkább csak azokat a céhen belül, akikről úgy gondolod, hogy nem fognak lelépni belátható időn belül, vagy akkor már inkább azokat segítsük, akikkel jól kijöttünk, amíg a céhünkben voltak, akkor is, ha azóta már nem céhtagok, vagy hogy van az egésznek a dinamikája. :)
2021. ápr. 11. 13:33
 3/14 Egy átlagos ember 2.0 ***** válasza:

Hali!

Érdekes gondolatok! A céhben való ki-be lépkedés teljesen normális mivel egy idő után úgymond a játékos "kinövi" az adott céhet! Meg persze vannak a gyorshuszárok (én így nevezem őket) akik csak egy percnyire lépnek be aztán mennek is.. A céheken nem kell így túl gondolni, mindössze egy lehetőség a játékosok számára hogy segíthssék támogathassák egymást,eközben a céh is fejlődik és egyre jobb jutalmakat kapnak pl. Toborzási idő bónusz, plusz forge pont... Stb. Így ez a hatás kölcsönös. Szerintem ha valakivel jó kapcsolatot ápolsz és kölcsönös en segítitek egymást akkor az ne maradjon abba! A céhen belüli kötelezettség sajnos lesznek... Ezeket el kell majd viselned hacsaknem jó kapcsolatokat építesz ki!

2021. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És az árverés hogy van összerakva? Időnként látom, hogy céhtársak licitálnak, máskor meg hetekig csupa ismeretlen név. Szóval kik látják ugyanazt ott, amit én? Ha egyáltalán vannak ilyen játékosok, akik ugyanazt látják, akkor : csak az ugyanaz az egyformán látottak közül, amire licitálni lehet, vagy a fix áras dolgok is? És mennyi időn keresztül látja ugyanazt ugyanaz az X db játékos?
2021. máj. 9. 21:58
 5/14 Egy átlagos ember 2.0 ***** válasza:
A gép teljesen véletlenszerűen írányít pár játékost egy livlcitálandó dologra. Áltában ha jól tudom 2 óránként változik a licitálható valami. Balra mellette található 24 óránként cserélődő 6db portéka amelyek fix árasok. A licitálás határa csillagos ég. Ha átlépsz egy másik oldalra ott te is adhatsz el dolgokat fix árakért (ezeket befolyásolhatja az eladási idő [2,4,8,24,óra] és a belefektetett gyálémántok mennyisége is)
2021. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tehát minden egyes licitálást más és más X db játékossal együtt látok? Azt lehet tudni, hogy hányan vagyunk, akik ugyanarra a dologra licitálhatunk? És akkor tehát akik ugyanarra licitálhatnak, azok részben lehetnek szomszédaim is, céhtársaim is, barátaim is, meg még akárki, aki ugyanannak a szervernek ugyanabban a világában játszik?
2021. máj. 12. 07:07
 7/14 Egy átlagos ember 2.0 ***** válasza:

Nem lehet tudni hányan és kik vannak még a licitálásban.

Igen, AKÁR a barátaid/céhtársaid is lehetnek veled 1 licitálásban, De NEM biztos. Ez esetben CSAK a magyar szerverről dob be játékosokat,de a világ lehet bármelyik. pl. Dinegus láthatja ugyan azt a licitet amelyet mondjuk egy Brisgardos lát.

2021. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én egy ideje figyelgetem már, de azért olyat még nem láttam, hogy másik világbeli játékos is licitált volna...
2021. máj. 12. 21:33
 9/14 Egy átlagos ember 2.0 ***** válasza:
Akkor lehet hogy így van :)
2021. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De azt azért mégiscsak képtelen vagyok felfogni, hogy hogy is van ez a licitálósdi... Mert ugye nekem két órám van rá, hogy licitáljak egy adott dologra. De akik szintén arra licitálnak, azok meddig tehetik meg? Nekik mikor kezdődött a két órájuk? Valószínűleg nekik is ugyanaddig tart, mint nekem, nem? Na de az hogy lehet? Nem mind egyszerre néztünk rá először az adott dologra, hogy egyszerre induljon az óránk... Vagy pont ez benne a rendszer, hogy akik egy adott, mondjuk 5 vagy 10 perces idősávon belül egyszerre néznek rá először, ők kerülnek egy kupacba, tehát az adott dologra csak ők licitálhatnak?
2021. máj. 16. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!