Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik ló érné meg? SSO

Melyik ló érné meg? SSO

Figyelt kérdés

Star Stableben most vagyok 8-as szinten, 724 SC vel, de ha kell tudok venni valamennyit hozzá!

Gondolkodok a Morganen, valamint a Jorviki Frízen.

Mit gondoltok, melyik érné meg jobban pl versenyekre?



2021. febr. 20. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsasság ugyanaz, szóval az ténlyeg mindegy, hogy melyiket választod versenyzésre.

A morgan már elég régi ló, szerintem ne pont olyan vegyél. Már most nem tudom az új frizekre vagy a régiekre gondolsz, de a fríz úgyis jobban megéri, az én véleményem szerint.

2021. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom ezek a legújabbak itt a Jorvik lovardában de javíts ki ha nem így van😅
2021. febr. 20. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Régi quarter ló szerintem még mindig jól szerepel a bajnikon,versenyeken. Azt hiszem Ferdinand piacán megtalálható 700 valamennyi sc-ért. Az új quarter meg ugye sokkal drágább, és nem tudom hogy az milyen veriken.
2021. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3. Az SSO javított a lovakon, így a régi quarter nem gyorsabb többé.
2021. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A leggyorsabb ló az arab telivér. Bár ezek 900 körül vannak, esetleg várjál egy kicsit szerintem nemsokára kapunk kódot:)
2021. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igazából ha olcsó lovat akarsz, és nem baj ha régebbi, akkor menj ferdinánd lópiacára, ott vannak olcsó lovak(és vannak tök szépek is)
2022. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!