Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet ennek a régi számítóg...

Mi lehet ennek a régi számítógépes játéknak a neve?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon keresek egy régi "golyós" játékot pc-re, de nem jut eszembe sajnos a neve. Zuma-jellegű játékról lenne szó (Pl. Zuma deluxe és revenge, Luxor 1,2,3,4,5..., Amun rising és ezek HD verziója, tumblebugs és 2, myth match, sparkle és 2, de ezek mind nem azok sajnos). Ezzel a játékkal olyan 12-15 évvel ezelőtt játszhattam. 1-2 pályája és a zenéjéből kb. 5 mp benne van a fejemben, de ezt leírni túl nehéz lenne számomra.



#játék #Luxor #Zuma #Retró pc-s játékok
2021. febr. 22. 02:18
 1/7 anonim ***** válasza:
The Tresures of Montezuma? mert ebből lett ripoffolva a zuma.. érted... monteZUMA
2021. febr. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem erre gondolok. Olyan játékról lenne szó, ami az általam említettekhez hasonlít, vagyis a lényege megegyezik velük (az, hogy egy adott pályán különböző színű golyók mennek egy lyuk felé, és neked azt kell megakadályozni legalább 3 ugyanolyan színű golyó összekapcsolásával és eltüntetésével, hogy belemenjenek a lyukba). Arra emlékszem még, hogy maguk a pályák a természetben (tavakon, lávás-vulkános környezetben, stb.(mint pl. A tumblebugs egyes.pályái)) játszódnak és maga a pálya nyomvonala nincs egyértelműen egy vonallal megjelenítve (mint pl. a Zumában, mert ott konkrétan lehet látni, hogy hol mennek a golyók), de a tereptárgyak formájából és azok egymáshoz képesti helyzetéből szinte egyértelműen ki lehet következtetni a nyomvonalat. És mint minden ilyen játéknak, ennek is volt egy adventure módja egy térképpel, ha jól emlékszem.
2021. febr. 22. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. akkor talán Jewel Quest?
2021. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amiket írtál, azok nem golyós játékok, hanem inkább drágakövesek, gyémántosak. Nem tudom, hogy mennyire ismered az olyan játékokat, mint Luxor, Luxor 2, tumblebugs, zuma deluxe. A keresendő játék is ilyen lenne lényegében (fentebb írtam, hogy mit értek ez alatt).
2021. febr. 22. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:
2021. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem az, de hasonlít rá. Ha jól emlékszem, akkor maga a cucc, amiből lövöd a golyókat, nem zumás, hanem luxoros "helyzetben" volt (tehát a képernyő aljáról kellett lőnöd a golyókat és csak jobbra-balra tudtál mozogni vele és nem középen voltál és nem körbe tudtál mozogni).
2021. márc. 2. 11:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam: Camelia's Locket, vagy Cannon Blast! (felkiáltójellel a végén) a játék neve, akit még esetleg érdekelt. :)
2021. ápr. 26. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!