Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft-ban ti...

World of Warcraft-ban ti hogyan juttok goldhoz?

Figyelt kérdés
Láttam van aki virágokat farmol, láttam aki veszi a neten, van aki boostol

2021. febr. 22. 04:21
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Aki veszi az a legalja, azt gondolom tudod! a közösség lenézi. Farmolni kell, vagy questelni.
2021. febr. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Már mért lenne valaki a legalja csak mert veszi? Azért mert a kis pistikék nem engedhetik meg maguknak, azért már más sem vehet vagy mi a szősz? xD Ha valaki erre akarja költeni a pénzét hát tegye, a többieknek mi köze van ehhez? Megmondom én: SEMMI... Aki meg ez miatt lenéz valakit az 1 csicska kis vérpistike, akinek az anyja nem vesz goldot és ezért sír a szája.
2021. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
NA itt egy tipikus példája annak, hogy miért csúszott le a fantasztikus WOW közösség! Az ilyenek miatt, mint az előző hozzászóló! Akik nem elég kitartóak és erősek ahhoz, hogy sikereket érjenek el a játékban, ezért rohannak sírva az anyjukhoz és lelejmolják lóvéra. Aztán verik magukat, hogy mekkora ászok, közben semmit sem értek el, csak pénzen vették. Nem csoda, hogy bizonyos elit szerverekről már tiltják az ilyen senkiket.
2021. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A wow lecsúszását csakis a blizztardnak köszönheted, ők tették be a shopba a goldot meg instant max levelt, stb. Am még mindig lehet vanillázni, aki akar.
2021. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Én mountokat craftolok több karakteren. Skygolem, Vial of the Sands, ATV mind viszonylag olcsón craftolható (VotS is 40k körül van) és mindegyik rendes profittal ~10k eladható (szerverfüggő).

Ezen felül nekem van viszonylag sok goldom, azt forgatom, veszek olcsón eladom drágábban AH ban.

BMAH-ba is lehet venni peteket/mountokat és profittal eladni.

Napi covenant questek is adnak vagy 2k goldodt.

2021. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!